Yeni Müfredat 7. Sınıf 3. Ünite (türk Tarihinde Yolculuk - 4. Bölüm)

ahmetse

Yeni Üye
Üye

süper olmuş ellerine sağlık kardeşim =)

oltulu

Üye
Üye
arife hocam özür dileyerek bir şey belirtmek isterim . sizin değerli ders notlarınızdan istifade ediyorum. türk tarihine yolculuk ünitesinde lale devri başlığı altındaki konu özetinde matbaanın açılmasında ilk devlet matbaası diye yazılmış ;fakat ilk devlet matbaa 3. selim döneminde matbaayı amire adıyla açılmıştır. çok özüer dilerim amacım hata bulmak değil haddim olmayarak uyarmak saygılarımla....

aaydın

Çalışkan Üye
Üye

ekrem yurtsever' Alıntı:
arife hocam özür dileyerek bir şey belirtmek isterim . sizin değerli ders notlarınızdan istifade ediyorum. türk tarihine yolculuk ünitesinde lale devri başlığı altındaki konu özetinde matbaanın açılmasında ilk devlet matbaası diye yazılmış ;fakat ilk devlet matbaa 3. selim döneminde matbaayı amire adıyla açılmıştır. çok özüer dilerim amacım hata bulmak değil haddim olmayarak uyarmak saygılarımla....
Rica ederim arkadaşım.Bu konu daha önce de yazıldı konuşuldu.Hatta konu biraz tatsız bir hal almıştı.Ben de düzeltmedim.Belki yanlış yaptım ama bu durumun farkındayım.Teşekkürler yine de.

kartalturan

Aktif Üye
Üye
Hocam bütün bölümleri rarla yükleseniz daha verimli olurdu... Notlarınız çok güzel emeğinize sağlık