Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

fenomen86

Yeni Üye
Üye
2008 mezunuyum. Nurfettin Kahramanı unutmayalım. Şu an Erzurum'da görev yapıyorum.

MEHMET ŞEN

Üye
Üye
Ben 1996 Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.Yan Alan Sosyal Bilgiler dersimizde Tarihe Fahrettin TIZLAK ve Abdurrahman ÇORAK , Coğrafya dersimize de Nurfettin KAHRAMAN girerdi. Karadenizi bir anlatmaya başlardı gözümüzü kapatıp sanki yaylalarda geziyor gibi olurduk dersin nasıl geçtiğini anlamazdık. Hele Abdurrahman Çorak bir ders anlatırdı ki sanki savaş meydanında kılıç sallıyor gibiydik.Güzel günlerdi

orhan002

Üye
Üye
2002 mezunuyum 18 yıl geçti aradan ama hala özlerim Burdur'u ve öğrencilik yıllarımı. Şanslıydık gerçekten kaliteli insanlardan eğitim aldık, Allah hepsinden razı olsun.

a_iskilipli

Yeni Üye
Üye
BEN 2011 MEZUNUYUM BEN GELMEDEN BİR YIL ÖNCE İSMİ DEĞİŞMİŞ AMA SONUÇTA AYNI OKUL. ZAFE GÖLEN VE YILDIRIM ATAYETER HOCALARIM BAŞKAYDI. ABDURRAHMAN HOCAM DA RAATSIZLIK GEÇİRİP EMEKLİ OLMUŞTU BİZ MEZUN OLMADAN. KEŞKE GİDİP GÖREBİLSEM. BU ARADA İZMİR BORNOVA'DA ÇALILIYORUM YOLU DÜŞEN OLURSA

samsunmete

Yeni Üye
Üye
bende 2010 mezunuyum istanbula atandım sosyalciyim.kadir hocamız maalesef artık akademısyen degıl uzucu olaylar yasandı .yıldırım hoca cok sertti ama cok severek dinlerdim onu nurfettin hocamızı cok ozledım ama