Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları

soskopat

Üye
Üye

2003 II. ÖĞRETİM MEZUNUYUM GÖREV YERİM BİLECİK HAKKI HOCANIN TALEBELERİNDEN HERKESE SELAM

oguzk

Yeni Üye
Üye

omü 2002 mezunuyum adım zeki, çorumda çalışıyorum.arkadaşlar adlarınıda yazarlarsa daha iyi olur sanırım. Size hakkı hocayla yaşadığım komik bir anı. ders ülkeler coğrafyası.hakkı hoca yine kendinden gayet emin ders anlatıyor. norveç ve isveçte akarsular donmasın diye ısıtırlar falan diyor. tabi benim kafam buna takılıyo. derken ders bitti.hakkı hoca her zamanki gibi sorusu olan soru sorsun, sor oğlum sor diyor. ve ben en büyük tarihi hatayı yapıyorum. soru soruyorum.hocam diyorum bu ısıtıcılar nasıl oluyo (öyle ya kocaman akarsu neresini ısıtacan) ve cevap; allah allah, oğlummm sen ısıtıcı bilmiyon mu, adam fişi takıyo ısıtıyo. ve sınıfta gülüşmeler...

metin_sosyal

Yeni Üye
Üye

2006 mezunuyum,hakkı baba emekli olmuş.Benim oğlum Amerika da NASA da çalıştığı için ben iyi bilirim derdi hakkı baba :p sınavlarını özledim hakkı babanın.aaaaa beeee aaaaaa beeee...yazzz a ların birinci sorusuu yaz b lerin birinci sorusuu..bilen yapsınn yapamayan çıksın gitsin yemeğini yesin boşu boşuna oyalanmasın:p

hero57

Yeni Üye
Üye

merhaba arkadaşlar Ben Kahraman Sönmez 2003 mezunuyum sinopta görev yapıyorum.Hey gidi günler hey gidi Hakkı hocam az mı yedik kuru üzümlerinden,leblebilerinden:)odasındaki çekmeceler kuruyemiş dükkanı gibiydi yeyin olum yeyin can boğazdan gelir derdi:)

oyali

Üye
Üye

kahraman kardeşim ben ekrem. a şubesinden. nasılsın görüşemedik yıllarca nasip burasıymış.