Nasıl Ders İşliyorsunuz?

haziran25

Üye
Üye
DERSLERDE ESKİ USUL MÜ DEVAM EDİYORSUNUZ YOKSA ÖĞRENCİ MERKEZLİ Mİ?

ben de hazır notları verme gafletinde bulundum yüzüne bile bakmadılar, kendileri yazarken hiç olmazsa birşeyler kalıyordu akıllarında.

haziran25

Üye
Üye

eğitimdeki bu 'yeni yaklaşım' ülkemizdeki hızlı tren macerasına benziyor, altyapı oluşturmadan makinistlere hızlı gidin dediler, gittiler. sonuç, malum facia gerçekleşti. bizde soğuk duvarlar,kara tahta ve perişan öğrencilerle karanlık bir tünelde ışığı görmeye çalışıyoruz

haziran25

Üye
Üye

öyle bir hal aldı ki yetenekli, çalışkan öğrenciler ders dışı sosyal etkinliklere katılmak istemiyorlar sbs ye çalışacağız diye, üstelik klavuz kitaplarda önerilen yöntemlerle işlenen dersler sbs ile de örtüşmüyor. eski yöntemlerle devam etmek sbs başarısı için çok daha gerçekçi. bu sezgisel yöntem sadece kafa karıştırıyor. çeşitli sitelerdeki yazılı sorularını incelediğimde öğretmen arkadaşlarımın bile, konu kazanımıyla, onu destekleyen ayrıntıyı ayırt edemediklerini dahi görüyorum. yani konuyu destekleyen küçük bir ayrıntı bile soru yapılmış

BEKİR CAN

Üye
Üye

KONU ÇOK FAZLA YETİŞTİRMEK İÇİN KENDİMİZ ANLATIYORUZ

muratderya

Üye
Üye

hocam şanslıymışsın erkan hoca güzel slaytlar hazırlıyor bende kullanıyorum ama hazırbulunuşluğu yetersiz olan öğrenciler için aynı tas aynı hamam devam ediyor. herşey. dersler güzel işleniyor ama haticeye değil neticeye bakan bir yönetim anlayışı var başımızda...