Yazılı Mustafa PETEK'ten 2019-2020 8. SINIF I.D II.Y (Yeni Nesil Sorularla)

maviduvar05

Yeni Üye
Üye
---Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi çalışmalar dilerim. Hazırlamış olduğum "Yazılı Sınavı" ile öğrencilerimizin değişen sisteme ayak uydurmalarına yardımcı olmaya, kapsam geçerliğine dikkat etmeye ve görseller sayesinde öğrencilerin dikkatlerini çekmeye çalıştım.
---Bu tarz çalışmalar kolay hazırlanmıyor ve gerçekten büyük emek istiyor. O nedenle "Yorumlarınız" çok önemli... Eksik ve yanlış yerler varsa yazarsanız sevinirim.
Öneri ve görüş için: [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz...

2545

Yeni Üye
Üye
---Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi çalışmalar dilerim. Hazırlamış olduğum "Yazılı Sınavı" ile öğrencilerimizin değişen sisteme ayak uydurmalarına yardımcı olmaya, kapsam geçerliğine dikkat etmeye ve görseller sayesinde öğrencilerin dikkatlerini çekmeye çalıştım.
---Bu tarz çalışmalar kolay hazırlanmıyor ve gerçekten büyük emek istiyor. O nedenle "Yorumlarınız" çok önemli... Eksik ve yanlış yerler varsa yazarsanız sevinirim.
Öneri ve görüş için: [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz...
iyi akşamlar hocam öncelikkle yazılınızı inceledim güzel olmuş cevaplarıyla birlik koysanız daha güzel olacak hocam cevaplarıda atarmısınız şuan yanlış anlamayın hocam bu aralar doluyumda kontrol etmeye zamanm yok 2 tane okulda görevliyim yoğunum birde ailemde hastalık çıktı ...biraz öyle