Milyonluk Resim Bilgi Yarışması- Bir Kahraman Doğuyor

Sizce sorularımız eğlenceli ve kaliteli mi? Ünitede görsel inanın zor buldum

• Kullanılan toplam oy
    69
  • Anket kapatılmış .

mehmet özküz

Etkinlik ve Yarışma
Üye
Kurslarda bazen çocuklarla eğlenerek eksiklerimizi tamamladığımız Milyonluk Resim Bilgi yarışması görsel yetersizliği nedeniyle zor da olsa tamamladım. Eksik ve hatalı olabilir belki de kontrol ettim ama inşallah faydalı olur sizler için

Ekli dosyalar

• 1-Bir Kahraman Doğuyor.pptx
    20.8 MB · Görüntüleme: 4,430

yavuz1299

Üye
Üye
Güle güle kullanın hocam

değerli hocam bende böyle şeylerde geliştirmek istiyorum kendimi , bir tane 2.ünite görseli koydum ancak animasyonlar biçimler arasında kayboldum , zor mu bunu yapmak yada ben karıstırıyorum galiba . üretebilmek güzel şey emeklerinize sağlık detaylı powerpoint excel öğrenecegim bir online kılavuz vs biliyorsanız paylaşırmısınız ? Teşekkürler.

mehmet özküz

Etkinlik ve Yarışma
Üye
değerli hocam bende böyle şeylerde geliştirmek istiyorum kendimi , bir tane 2.ünite görseli koydum ancak animasyonlar biçimler arasında kayboldum , zor mu bunu yapmak yada ben karıstırıyorum galiba . üretebilmek güzel şey emeklerinize sağlık detaylı powerpoint excel öğrenecegim bir online kılavuz vs biliyorsanız paylaşırmısınız ? Teşekkürler.

hocam ben de şahsen pek bilmiyorum power pointi. bilişim öğretmenimiz sezer hocamız sağolsun bana yardımcı oldu 3 bilgi yarışması hazırladık. bence okulunzudaki bilişim öğretmeninden destek almalısınız