KOMİK BİR ANINIZ VARMI

Fatma 1881

Gülüşünü kimse görmesin diye, ağzını kırasım var.
Üye
Okula yeni bir öğretmen gelmişti boyu falan kısaydı giyinişi de 8.sınıf öğrencisi gibiydi. Ben de yeni öğrenci sandım neyse derse falan girdik tenefüste koridor nöbetcisiymiş sınıfa girdim yerime geçtim sınıfın kapısını kapatmak için tekrar kapıya yöneldim hocaya çarptım bu 1-2 defa oldu sonunda dayanamadım hocaya gidip bağıracaktım ki hocayın yanına tam geldiğimde arkadaşım kolumdan tutup beni zıt yöne çevirdi sonra kim olduğunu falan söyledi tabi ben şok arkadaşımda karşımda gülüyor .Öyle kötü ama bir tık da eğlenceli bir anı

Son düzenleme:
K

KOKİE JUNGKOOK

Misafir
Ziyaretçi
Okula yeni bir öğretmen gelmişti boyu falan kısaydı giyinişi de 8.sınıf öğrencisi gibiydi. Ben de yeni öğrenci sandım neyse derse falan girdik tenefüste koridor nöbetcisiymiş sı sınıfa girdim yerime geçtim sınıfın kapısını kapatmak için tekrar kapıya yöneldin hocaya çarptım bu 1-2 defa oldu sonunda dayanamadım hocaya gidip bağıracaktım ki hocayın yanına tam geldiğimde arkadaşım kolumdan tutup beni zıt yöne çevirdi sonra kim olduğunu falan söyledi tabi ben şok arkadaşımda karşımda gülüyor .Öyle kötü ama bir tık da eğlenceli bir anı
hahahahahahhahaha komikmiş