İmkansız diye bir şey yoktur

SadeceHayal044

τhε shαrds σf mγ drεαms τhατ blεd mγ wrίsτs..
Üye
Maalesef ortaokul digilim artık

lise is loading...xd ve beraberinde *ders çokluğu, zorlu alışma süreci, halden anlamayan hoca(lar) -şanssızsan- ,bazen birikmiş konular, kaybolan ders notları, hergün telefonuna yüzlerce mesaj gelmesine sebebiyet veren whatsapp ders ve sınıf grupları, fazlaca ergen arkadaş, yks kaygısı..ve sayamadigim onlarca şey.

Fatma 1881

Gülüşünü kimse görmesin diye, ağzını kırasım var.
Üye
lise is loading...xd ve beraberinde *ders çokluğu, zorlu alışma süreci, halden anlamayan hoca(lar) -şanssızsan- ,bazen birikmiş konular, kaybolan ders notları, hergün telefonuna yüzlerce mesaj gelmesine sebebiyet veren whatsapp ders ve sınıf grupları, fazlaca ergen arkadaş, yks kaygısı..ve sayamadigim onlarca şey.
Şuan biraz tırsmış olabilirim :confused::oops:

SadeceHayal044

Üye
Şuan biraz tırsmış olabilirim :confused::oops:

ups.!¡hayır hayır. ben negatif taraflarını saydım fakat güzel yanlarida var tabii ki. lise çok farklı bir ortam. birçok hocayla arkadaş gibi oluyorsunuz -şanslıysan-. sahici ve kalıcı arkadaşlıklara, dostluklara sahip oluyorsun -ortaokulda da öyle çoğu zaman-. Okul
hayatınızda iz bırakan çeşitli sınıf ve okul kavgaları, dram,aşk,ergenlik entrika içeren çeşitli trajikomik olaylar.Şimdi tabii uzaktan eğitimde lise ortamını tam tadamayacaksiniz. Ama tabii ki saydığım kavga aşk dram ergenlik konuları whatsapp gruplarına yansıyacaktır şuphen olmasın :")

SadeceHayal044

Üye
durum böyle kabullenemeyebilirsin