Ikinci illerarasi Yer Degisikligi...kimler nereye tayin isteyecek ?

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye
Arkadaslar yorumuma cevap birakirsaniz cok sevinirim. Kisitli zamanda tercih yapacagiz, birbirimize yardimci olalim. Ben 155 puanla Izmir, Aydin, Manisa yazacagim insallah.

ayvalýklý

Üye
Üye

hocam biz de eşimle izmir düşünüyoruz ama eşler mağdur olabilir birinin çıkıp diğeri çıkmazsa ya çıkan erteler ya da şubata kadar ayrı.keşke eş durumu 2.iller araından sonra olsaydı.

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

Yanlis hatirlamiyorsam sizin ve esinizin 180 civarinda puaniniz vardi. Degil mi hocam ? Sanirim ozur grubu subata kadar tekrarlanmayacak, cunku il disi atamalardan sonra alan degisikligi olacakmis sonrasinda da ilk atama.. ekim ortasina kadar tayin va, zaman kisitli.

ayvalýklý

Üye
Üye
benim 165 eşimin 176 hocam.evet şubata kadar yok özür grubu kontenjanlardan batı için çok da iyimser olmamalıyız hızlı yapılan atamanın kontenjanı nasıl olabilir ki?nasip diyelim p.tesi ye ne kaldı ki

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

Hocam zannimca puani yuksek olan cok fazla kisi yok. Ya da kendimi bu sekilde avutuyorum. Bir cok kisinin il ici tayin istedigini biliyoruz ve bunlara da hak verilmeyecegini. Sizin durumda olup tayin istemeyi erteleyecekler de olabilir.Yeterli kontenjan verilmeyecegini tahmin etsem de umutluyum.. Allah gonlumuze gore versin.