Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

historian_

Yeni Üye
Üye
merhaba. ben sosyal bilgiler öğretmeniyim. ve yeniyim. ve açıkçası hiçbir bilgim yok. mesela performans ödevi vermem lazım çocuklara 6 7 8. sınıflar. ama nasıl verildiğini dahi bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. ve bu ödevler mecburimi nasıl yapılıyor bide proje ödevi var o ne ki nasıl yapılıyoorrr. o da mı zorunlu. bu denli bu konuları bilmiyorum kusura bakmasın arkadaşalarımmm....

oztunc

Üye
Üye
MERHABA ARKADASLAR 2003 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖGRETMENLİGİ MEZUNUYUM.2005 TE ATANDIM SU AN SİVASTA CALISIYORUM 4.YILIM AYDINLIYIM GÖREMEDİM AYDINDAN KİMSEYİ BURDA AMA DENİZLİLİ COK ONLARI DA HEMSERİM SAYIYORUM ZATEN 4 YILIM GECTİ ORDA HEM YAKINIZ DA DENİZLİYE UMARIM ÜNİVERSİTEDEN ARKADASLARI DA BULURUZ BURDA

üftade

Üye
Üye
Merhaba ben Yasemin Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum,sosyal bilgiler öğretmeniyim.Bursa Osmangazi Turgutyılmazipek Yibo'da çalışıyorum.........

Turan TAÞCI

Üye
Üye
Ben, Turan TAŞCI. Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümünden 1998 yılında mezun oldum. Kasım 2000'de Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak Yozgat'ta göreve başladım. Haziran 2008'e kadar ilk görev yerimde çalıştım. Şu an ikinci görev yerim olan Bilecik - Söğüt / Çaltı İlköğretim Okulu'nda çalışıyorum. Gümüşhaneliyim, evliyim ve iki çocuk babasıyım. Sitemize katkısı olan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Selam, saygı ve sevgiler...

aylaa

Yeni Üye
Üye
Herkese Merhaba ,Ben Güfer AKTAŞ Atatürk Üniv.Coğrafya Öğr. 2000 mezunuyum.Ordu(memleketim)'da çalışıyorum.Güzel bir site, özellikle sunuları çok güzel ,emeği geçen herkese teşekkürler.