Güzel bir söz veya bir kitaptan alıntı bir bölüm yaz.

Nabergüzellik

"나는 죽이고 싶다&"
Üye
ozaman bende suçluyum çünkü sevgilime çok inanıyorum siz burda herhalde bizi ayırmaya çalışıyorsunuz seviyoruz birbirimizi varmı diyeceğiniz ergenliğinizede sizede başlayım siz bize inanmayım biz birbirimize inanıyoruz..
Aynen kardeşim biz düşündük, taşındık sizi ve o dillere destan aşkınızı da çok kıskandığımız için ne yapsak ne etsek de biz bunları ayırsak diye oturup konuştuk. Çünkü başka hiçbir işimiz yok. Neyse ki planımızı ortaya çıkaracak kadar zekisiniz.d

Nabergüzellik

"나는 죽이고 싶다&"
Üye
mq başka işimiz yok sizi ayıralım.
aslinda soylemiyecektim ama @ikizler055, @yanlız 'in actigi sahte bir hesap ve burada benim sevgilim diye"kendini" kandiriyor. her ne kadar bizi kandirdigini sansada.
simdi kalkip edebiyat yapicaksin bla bla bla. ergenlik vs vs.kendini bize kanitlamaya calismanin bir faydasi yok. cunku kendini aptal yerine koyman bizim umrumuzda degil .
platonik aski gectim bu asiri bos bir zihnin kendini imha sekli fln olmali.
inan ne yapiyorsan yap tmm mi?
bos zihinler arasinda kalmak bize gore degil.
bir daha bu konulari buraya yazmayin.
nEಠ‿ಠ

Nabergüzellik

"나는 죽이고 싶다&"
Üye
abla sana saygim sonsuz ama cidden simdi afedersiniz ama sizin tarafinizda gibi gorunen @BTS Doğan_01 aslinda benim sew varken bana hala yazan kisi asil dogrulari bilin buna gore konusun asil size burda yaninizda durup arkada bana yaziyo haberiniz yok bunlari bilin asil
Kafamız güzel ama nasıl güzel KSHSJAHSJSHJS