⭐⭐⭐⭐⭐ Arı Yayıncılık 2024-2025 Akıllı Tahta Dosyaları

canlaracan

Üye
Üye
Z kitap yükleniyor kitap önce indirliyor. sonra açılıyor. Fakat bir gün sonra tekrar indirme ve sonra yine açma oluyor. Bu durm her gün için geçerli. İndirme de uzun sürüyor. Oysa önceki sistem daha iyidi. Birkez indirdikten sonra her giriş yapıldığında ( farklı günlerde girişi kasdediyorum) hemen açılıyordu. Şimdi hergün indirme sonra açma yapılıyor. Buda indirme yoğunluğu olduğu için indirmeler bazı günler başarısız oluyor.

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Hocam 1 haftaya eski sistem de geri yüklenecek. Bu ve eskisi olacak.

gurhansolmaz

Üye
Üye
Hocam Fernus'un eski sürümdeki uygulaması çok daha kolay ve anlaşılırdı. Ekranı yakınlaştırma, seçme çok daha güzeldi. Tahtada da bilgisayarda da kullanmak zorlaşmış. Sayfa yakınlaştırma kaydırma kısıtlı. Keşke Fernus eski uygulama üzerinden devam etseymiş.
Kitaplarınız ise yine çok güzel. Elinize emeğinize sağlık...

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Hocam Fernus'un eski sürümdeki uygulaması çok daha kolay ve anlaşılırdı. Ekranı yakınlaştırma, seçme çok daha güzeldi. Tahtada da bilgisayarda da kullanmak zorlaşmış. Sayfa yakınlaştırma kaydırma kısıtlı. Keşke Fernus eski uygulama üzerinden devam etseymiş.
Kitaplarınız ise yine çok güzel. Elinize emeğinize sağlık...
Hocam elestirinizi bilişim ve yazılım sorumlusu arkadaşa iletiyorum. Eleştirileriniz doğrultusunda çözüm bulunacağını umut ediyorum.