Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

kamev

Yeni Üye
Üye
vay be ne kaar 2004 amasya eğitim mezunu sosyalci varmış burada ben de 2004 mezunuyum hepinize sevgiler

abk27

Yeni Üye
Üye

mrb arkadaşlar bende 2009 mezunuyum en sevdiğim hoca baba adam orhan şahin'di. Kendi alanında olmayan tanımadığı öğrencilerin bile yardımına koşardı. her ne kadar selim hocadan bizde çektiysekte gerçi bizim derslerde üstlerimiz abarttığı kadar bi şey yoktu hatta ilk snv ında sorular o kadar kolaydıkı altında bi şeyler arıyodu herkes bu yuzden snv ı ıyı gecmeyenler vardı bizi nasıl doldurmuşlarsa üstler :) ama bugun goreve baslayan bırı olarak kı o zamanlarda soyluyodum bıze bı seyle vermek ısteyen hocalardan ıkısınden bırıydı dıgerıde faruk hocaydı. su an dusunuyorum da en cokta evsıle acayıp adamdı her bı ust sınıfa yukseldıkce adamın bızlere olan davranısıda degısıyodu 4. sınıfta yaptıgı esprılerın dersı ısleyısının tadı damagımda keske 1den 4 e kadar hep oyle anlatsa derslerını okulun en sevılen hocalarından bırı olurdu. epey de yazmısım konus konus bıtmez hocalar... :)

KaraDereli

Üye
Üye
en yeni mezun benim heralde.2010 sosyal gündüz.şuan istanbul sancaktepede görev yapıyorum ilk senemde atandım çok şükür.evsilenin ilk senemizde siz atanamazsınız okulu bile bitiremezsiniz telkinleri başlarda canımızı sıkmıştı ama sonradan toparladım.kesinlikle faruk hoca adam gibi adamdı.selim hoca da o kadar kötü değildi açıkcası.turgut söylemeye gerek yok.okuyan arkadaşlarımız da inş okul biter bitmez atanıp göreve başlarlar

sosyalim24

Üye
Üye
2005 mezunuyum... samsundayım... kamilli hocam aynı yıl mezun olmuşuz .. tanışıyor muyuz acaba?

Amasya' da en baba hoca Mehmet Evsile' dir...gerisi yalan......

ali1991

Yeni Üye
Üye

SELAM ARKADAŞLAR BEN MATERYAL DERSİ İÇİN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ