Akıllı Defter&Atölye Dijital

enesce

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
vadii.foruma.biz
Akıllı tahtalarda kullanılmak için hazırladığınız akıllı defter&atölye leri Kütüphane formunda açmak çok zor oluyor. Hatta açılmıyor. Üstelik windows ve pardüs te de aynı durum var maalesef. Uygulamaları sınıf sınıf tek tek paylaşsanız (eskisi gibi) daha iyi olmaz mı? Şimdiden teşekkürler..

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Merhaba hocam. Şimdi siz dedikten sonra tekrar hem kütüphaneyi baştan açtım ve sorunsuz indi ve açıldı. Daha sonra www.akillidefter.com.tr sitesinden de denedim şimdi. Ordan da hem indirilebilir hem de online olarak açıldı. Ama ben olmazsa sizin istediğiniz gibi tek tek indirilebilir halini de yükleyeyim.

enesce

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
vadii.foruma.biz
Merhaba hocam. Şimdi siz dedikten sonra tekrar hem kütüphaneyi baştan açtım ve sorunsuz indi ve açıldı. Daha sonra www.akillidefter.com.tr sitesinden de denedim şimdi. Ordan da hem indirilebilir hem de online olarak açıldı. Ama ben olmazsa sizin istediğiniz gibi tek tek indirilebilir halini de yükleyeyim.
Hocam sorun nedir bilemiyorum ama her türlüsünü denedim olmadı. Hatta sizin Bursa temsilcisi arkadaşı okulumuza davet etmiştim ve o da uygulamayı getirdi. Bizzat kendi de denedi okulumuzdaki bilgisayarda. Açılmadı. Kendi bilgisayarım daha hızlı ve iyidir orda deneyim dedim orda da olmadı. özellikle 5. sınıf. okulumuzda tahtaların yarısı pardüs yarısı windows her ikisinde de açılmadı... tek tek indirme imkanınız varsa gerçekten çok makbule geçer.