Adey(Aşamalı Devamsızlık Yönetimi)-Rita(Risk Takip Kurulu) ?

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

SYLAR' Alıntı:
Hocam sistem E-Okul gibi, bazen donuyor, bazen ikinci aşamaya geçmiyor, sabırlı olmamız gerekecek, ben adey bölümünü bitirdim, az önce Okullarda Afet ve Acil Durum Yönetimi kursuna da katıldım, sistem sağlıklı çalışmadığı için, Anamdan emdiğim sütü burnumdan getiriyor, Hocam durmayalım, durmak yok yola devam :)

Arkadaşlar ben bu kursu yaklaşık 1ay önce yapmıştım. İlk üç ders yani birinci bölüm rahatlıkla ve sorunsuzca bitti. Ardından ikinci bölümü de 8 mi 9 mu ne konusu vardı onları da bitirdim. En son sınav uygulamasını da yaptım ve 10 sorunun 10 tanesini doğru yaptım ve bana yazılan cevap şu. Başarısız oldunuz :) ve 1. bölüm tamam da 2. bölümün yanında hala tamamlanmadı yazıyor. Bu proje ile ilgilenen kişiye mail attım o da daha sitenin tam olarak oturmadığını bu gibi hataların olacağını söyledi.

mesut66

Üye
Üye

10-15-20 oldu 1.aşamayı bitriyorum hala tamamlamadı diyor 2.aşamaya geçmedi bi türlü site sorunluysa neden sorunu düzeltmeden yayınlıyosunuz işim gücüm yokta bunlamı uğraşayım dünden beri kırk oldu ya

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hocam vazgeçtim ben hep boyle mecbur mecbur diyorlar sonra kimse yapmıyor oyle kalıyor.Dyned te mecburdu bak kaldırdılar.bir altyapı kuramıyorlar ellerinde server desteği bizde olsa neler olur

SYLAR

Unutulanlar dışında yeni bir şey yok.
Üye

Arkadaşlar, http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/ sistemi sağlıklı çalışmıyor, bağlantı kesiliyor, görüntü donuyor, 10 sorunun 10 unu da doğru yapsanız başarısız oldunuz uyarısı veriyor, Tamamladı seçeneği çıkıyor, arada sırada!
Yarın Okullar açılacak, Öğretmen arkadaşlarımızı Risk Takip Kuruluna seçilen Öğretmenlerimiz bilgilendirmeye çalışacak ve sistem düzgün çalışmıyor...

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

ben de tek sorun bende mi diye düşünüyordum. site gerçekten sorunlu.