8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

erdogangul

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgievi.tr.cx
Benim mesajım Özkan Hocam size değil...Estagrullah...Sizlerin her türlü mesaj ve eleştirileriniz beni yüceltir...Benim mesajım Şükrü Hocama idi...Belki o değerli hocam da kendi çapında,görüşünde haklı...Özür dilerim Özkan Hocam...
Zaten çalışmamı satmaktan vazgeçtim...Ben zümredaşımla beraber karar verip okulumuzda kullanacağımızı düşünüyorum.2,5 ay emek verdiğim bir çalışmam...Tüm öğretmen arkadaşlarıma hayırlı tatiller...

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

erdogangul' Alıntı:
Benim mesajım Özkan Hocam size değil...Estagrullah...Sizlerin her türlü mesaj ve eleştirileriniz beni yüceltir...Benim mesajım Şükrü Hocama idi...Belki o değerli hocam da kendi çapında,görüşünde haklı...Özür dilerim Özkan Hocam...
Zaten çalışmamı satmaktan vazgeçtim...Ben zümredaşımla beraber karar verip okulumuzda kullanacağımızı düşünüyorum.2,5 ay emek verdiğim bir çalışmam...Tüm öğretmen arkadaşlarıma hayırlı tatiller...
Estağfurullah Erdoğan hocam, o sizin inceliğiniz...Allah razı olsun, hürmetler...

canlaracan

Üye
Üye

Sayın hocam 5 tl yi nasıl göndereceğiz yani hangi hesaba para yatıracağız

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Bir ürün ortaya koymanın ne kadar zor olduğunu ancak üretenler bilir. Tasarlamak, öğrenci seviyesine inmek, uygun görseller bulmak, ilgi çekmek derken baya zaman alır. Bir görsel için 3-4 saat araştırma yaptığım zamanlar olmuştur.

Bu yüzden ücret ile satılmasına herkesin razı olması gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta isteyen parasını verecek alacak istemeyene zorla verilmeyecek. Belki tamamen ücretsiz paylaşmakta bir düşünce olarak karşımıza çıkabilir. Ancak yıllarca ücretsiz paylaşan bir kişinin ilk defa ücretli paylaşmasına da tepki gösterilmemesi gerekir. Zaten şu ortamda paylaşım yapan yeni bir şey üreten kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Kimseyi kırmamak gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta Erdoğan hocam düşüncelerinize saygılıyız.

erdogangul

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgievi.tr.cx
Değerli Erkan Hocam

Düşüncelerin beni rahatlattı.Emek ürünü ortaya koymanın ne demek olduğunu en iyi bilenlerdendensiniz.Teşekkürler...Ben bu sene bu ürünü zümredaşımla birlikte okulda kullanmayı uygun gördük ve satmaktan vazgeçtim...Çünkü bazen insanlar yaptığımız çalışmadan nasıl bir emekle 2,5-3 ay çalıştığımı bilmediklerinden böyle bir girişimden bir şey anlayacaklarını sanmıyorum...Tüm öğretmenlerimin tatillerin güzel geçmesi dileği ile...

Ekli dosyalar

• KAPAK-2016.Temmuz.png
    KAPAK-2016.Temmuz.png
    607.4 KB · Görüntüleme: 337