8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!!

sena1864

Üye
Üye

Eskiye dönüş yapıyorlar.bence de sessiz kalmamalıyız.Ben bakanlığa mail yazdım bile. Lütfen bütün zümre arkadaşları olarak neden hep 'sosyal grubu 'derslerinde değişiklik yapma ihtiyacı duyduklarını sormalıyız.Ben bakanlığa attığım mail de hepsini sordum.Hepimiz her konuda yaptığımız gibi kulağımızın üzerine yatmamalıyız.

nuran1973

Yeni Üye
Üye
ben zaten 8. sınıf sbs sınavından sonra olacakları tahmin etmiştim. çünkü adamlar sınav kıtapçığına TÜRKİYE CUMHURİYETİ İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK YERİNE sadece sosyal bilgiler yazmışlar dersn dını yazmak bile rahatsızlık vermiş. ben özel okulda çalışıyorum zaten ders saatlerim fazla ve bu ders çok önemseniyor size allah yardım etsin arkadaşlar.

umiyes

Üye
Üye

Atatürk kelimesini cocuklarımız ne kadar az duyarsa daha güzel olur diye düsünüyor olacakki birileri böyle bir uygulama,ama ben cok daha fazla söyleyecem 2 saatte,bu biline,saygılar.

nurbanu hürrem

Yeni Üye
Üye
bu nasıl bir sistem tarih dersini yoketmek istiyorlar
bilinçsiz nesiller istiyorlar
hiçbir ülkede böyle bi saçmalık yoktur

sena1864

Üye
Üye

Arkadaşlar' nimet.ç[email protected] ' ye mail atalım.Ben sitemizden aldığım meb ilköğretim öneriler bölümüne mail yazdım Ancak cevaben yönetmeliğin tarih, sayısı gerekcesi belirtilmiş.Şimdi de bakana mail attım.Beden Eğitimi öğretmenleri mücadele ettiler ve ders saatlerini 2'ye çıkardılar.