2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

Aynen hocam.. Hakkım "varsa", Alan Değişikliği Yönetmeliğini çıkarana da, Alan değişikliği yapana da, benim de helal değil. 740 puanlı bir öğretmenin Öz Hakiki Sosyal Bilgiler Öğretmeni olabilmesi ne mümkün? Emekliliği gelmiş ve son senelerimde "rahat" göreyim diyen bir zattır eminim. Geçen seneden Alan değiştirip de tayin istemeyenler varsa ve kontenjanlar da artmayacaksa yine yerimizdeyiz demektir.

kadirda

Üye
Üye

Ben 6 Eylül 2011 tarihinde göreve başladım.bir eğitim öğretim yılı boyunca o ilçede çalıştım.daha sonra tecil bozdurup askere gittim ve askerliğimi doğuda askeri öğretmen olarak yaptım.askerlik bitip görev yerime geldiğimde norm fazlası durumuna düştüğümü öğrendim ve il içi isteğe bağlı tercihle aynı il içerisindeki farklı bir ilçede bir yıldır görev yapıyorum.zorunlu görevim hala devam ediyor.Sorum şu ben il dışına zorunlu görev olan bir yeri tercih edebilir miyim? toplam hizmet sürem:2 yıl 11 ay 25 gün ildeki görev sürem 2 yıl 0 ay 25 gün

tekirsin

Üye
Üye

130 malatya merkez inşallah olur çok istiyorum antep merkezdeyim

rindilezahid

Üye
Üye

82 nigde.arkadaslar siz bu yıl il dışı kontenjanları na ayrılacak sayı hakkında ne düşünüyorsunuz