2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar

axisios

Üye
Üye

bu yan alancılar yüzünden iller arası yer değiştirmeye çare bulamazlarsa seneye de işimiz zor.ancak türkiyede seçimden önce herşey olabilir.inşallah seneye dua edelimde haziran ortasında olan seçim sayesinde mayısta il içi ve iller arasını beraber yapsınlar.
aranızda 2010 yılında olan güzellikleri hatırlayan var mı? illler arasına şu anda 20 civarında açılan kontenjanı olan iller o sene 110 civarı açılmıştı,şu anda 911 tane açılan kontenjan o zaman 1600 civarı idi.ayrıca zorunlu hizmet affı olmuştu.neler olmuştu neler

tmurat

Üye
Üye
1 MERSİN/AKDENİZ/Mimar Sinan Ortaokulu 253 3672
2 MERSİN/AKDENİZ/Mehmet Dağlı Ortaokulu 280 8412
3 MERSİN/AKDENİZ/Yeşilçimen Kanuni Ortaokulu 295 5479
4 MERSİN/AKDENİZ/Sosyal Hizmetler Ortaokulu 217 5844
5 MERSİN/AKDENİZ/Turgut Özal Ortaokulu 322 6587
6 MERSİN/AKDENİZ/Ertuğrul Gazi Ortaokulu 274 7876
7 MERSİN/AKDENİZ/Çay Mahallesi Ortaokulu 219 4759
8 MERSİN/AKDENİZ/Huzurkent Atatürk Ortaokulu 220 7044
9 MERSİN/AKDENİZ/İbrahim Rencuzoğulları Ortaokulu 215 4764
10 MERSİN/TARSUS/Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 196 4757
11 MERSİN/TARSUS/Çağlayan Ortaokulu 229 4395
12 MERSİN/TARSUS/Emine Boro Ortaokulu 207 4750
13 MERSİN/TARSUS/Fahrettinpaşa Ortaokulu 196 3010

Tabiki atanamadık arkadaşlar 105 puanla bilginiz olsun diye aktarıyorum.

mrage

Üye
Üye

durukuzu' Alıntı:
Allah belasini versin yancilarin. 152 ile.gene atanamadim

Hocam bu durumdan herkes şikayetçi ama bizim kendi keyfimiz için bu sözcükler ağır kaçmış bence... Herkes istediği yerde çalışmak ve istediği yerde ikamet etmek ister... Ama bu durumu abartmanın da bir mantığı olmadığını düşünüyorum...

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

"Durumu abartmak?" İçinde bulunduğum durumu nereden biliyorsunuz ki? Ayrıca şu durumda "keyif" içerisinde olan biri varsa o da başaramayacakları işin altına giren yancılardır. Belli ki siz de yancısınız. Neyinden şikayet ettiğinizi anlamadım ama boş verin nasıl olsa yakın zamanda size tekrar hak verilir ve sınıf öğretmenliğine dönersiniz. Hayallerinizde bile göremeyeceğiniz yerlere tayin olmak ve gerçek sosyal bilgiler öğretmenlerini önünü tıkamak da yanınıza kar kalır. Doğru değil mi?

mrage

Üye
Üye

durukuzu' Alıntı:
"Durumu abartmak?" İçinde bulunduğum durumu nereden biliyorsunuz ki? Ayrıca şu durumda "keyif" içerisinde olan biri varsa o da başaramayacakları işin altına giren yancılardır. Belli ki siz de yancısınız. Neyinden şikayet ettiğinizi anlamadım ama boş verin nasıl olsa yakın zamanda size tekrar hak verilir ve sınıf öğretmenliğine dönersiniz. Hayallerinizde bile göremeyeceğiniz yerlere tayin olmak ve gerçek sosyal bilgiler öğretmenlerini önünü tıkamak da yanınıza kar kalır. Doğru değil mi?
Hocam İstanbul Şilede bir köy okulunda çalışıyorum yancı mıyım hayır değilim. 2003 yılı Karadeniz Teknik Üni. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum... Atanmadan önce neresi olsun diye çıktığımız yolda, olay bu raddeye gelmişse söyleyecek çok şey var.... bunun sorumlusu, hak verilen insanlara kin kusmak değildir... Bunun bir örneğini vereyim mi size rotasyon vardı doğu görevini yerine getirmeyen öğretmenlere... Nimet Baş(çubukçu) bir kereliğine bunu iptal etti... Evinin kapısının dibinde öğretmenlik yapan arkadaşlar bundan istifade etti.. Kimse sesini çıkarmadı sadece zorunlu rotasyona uğrayanlar hariç... Peki suç rotasyona uğrayanların mı yoksa rotasyona uğramayanların mı? cevap vereyim BAKANLIĞIN... Böyle amiyane tabirle antin kuntin işler oldukça sen çok oflar puflarsın... yani bu durumda hep birileri mağdur...Ama yan alancıların bunda günahı yoktur emin ol hocam... Duymuşsundur Balık baştan kokar, balık ta baştan kokmuş, sen de ben de bu kokudan rahatsızız... başkalarına sen böylesin demek, sen kahrol demek biraz abartılı demiştim ilk yorumumda ama biraz daha ağır bir tabirle bencillik olmuş... Haklara saygı en önemli şiarımız olmalı... Bu arada 5 yıl Rizenin Kalkandere ilçesinin bir köyünde(Fındıklı), 1 yıl Muş Malazgirtte bir köyde(çayırdere), 4 yıl Ordu ili Ünye ilçesinin bir dağ köyünde(Yeniköy) çalıştım...Şimdi şiledeyim... Gördüğünüz gibi bende 11 yılımı köylerde geçirdim puanım 218. yapacak çok işim olduğunu düşünüyorum hala... Bu arada çalıştığım yerleri Google earth den bakarsınız diye belirttim.. Umarım siz de bir gün istediğiniz yere atanırsınız mutlu olursunuz...