2013 İl içi Özür Grubu Yer Değiştirmeye İlişkin Duyuru

Mustafa AYGÜN

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Üye
Web sitesi
www.turkcedersi.net

bahar0

Üye
Üye

eşimizin çalıştığı ilçeye mi yoksa ev adresimizin olduğu ilçeyemi tayin isteyebiliyoruz.ben ankara altındağ ilçesinde çalışıyorum eşimin görevli olduğu ilçe mamak fakat çankaya ilçesinde oturuyoruz.bilgisi olan varmı.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

bahar0' Alıntı:
eşimizin çalıştığı ilçeye mi yoksa ev adresimizin olduğu ilçeyemi tayin isteyebiliyoruz.ben ankara altındağ ilçesinde çalışıyorum eşimin görevli olduğu ilçe mamak fakat çankaya ilçesinde oturuyoruz.bilgisi olan varmı.

Ankara, İzmir, Kocaeli ve Adana il içi başvuruları
Ankara Büyükşehir Belediyesi merkez ilçeleri konumundaki Altındağ, Çankaya,
Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerine atanmasını
gerektiren özrü bulunanlar bu ilçelerdeki,
İzmir Büyükşehir Belediyesi merkez ilçeleri konumundaki Balçova, Bayraklı, Bornova,
Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak ve Narlıdere ilçelerine
atanmasını gerektiren özrü bulunanlar bu ilçelerdeki,
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi merkez ilçe konumundaki; Körfez, Derince, İzmit,
Kartepe ve Başiskele ilçelerine atanmasını gerektiren özrü bulunanlar bu ilçelerdeki,
Adana Büyükşehir Belediyesi merkez ilçeleri konumundaki; Çukurova, Sarıçam, Seyhan,
Yüreğir ilçelerine atanmasını gerektiren özrü bulunanlar bu ilçelerdeki
okulları tercih edebileceklerdir.
Yukarıda sayılan:
- Büyükşehir belediyeleri merkez ilçeleri dışındaki ilçelerden (belde ve köyler dâhil)
merkez ilçelere atanmasını gerektiren özrü bulunanlar merkez ilçelerdeki,
- Büyükşehir belediyeleri merkez ilçeleri arasında atanmasını gerektiren özrü bulunanlar
eşinin görev yaptığı veya Adres Kayıt Sistemi’ne (AKS) kayıtlı ikametgâhının bulunduğu
ilçedeki,
-Büyükşehir belediyeleri merkez ilçeleri dışındaki ilçelere (belde ve köyler dâhil)
atanmasını gerektiren özrü bulunanlar, özürlerinin bulunduğu ilçedeki (belde ve köyler dâhil)
okulları tercih edebileceklerdir.

bahar0

Üye
Üye

teşekkür ederim.

mocakoglu

Yeni Üye
Üye

S.a eş durumu atamasında tercih yapmak istiyorum fakat eylül de atandığım için stajyerliğim kalkmamış oluyor... ağustos ayında da askere gideceğim... tercih yapıp eşimin yanına gitme şansım var mı?