Sunu SB 5.1.1. Öğrendiklerimi Uyguluyorum

nurettin yakar

nurettin yakar
Üye
Tamamdır acelesi yok hocam indirdim bütün sunuları kaybettim sil baştan indiriyorum, tamamen sizin sunularınızı kullanıyorum emeğinize sağlık
Teşekkür ederim. Zaten bütün sunular hazırlanıp paylaşılmış değil. Özellikle 8.Sınıf sunularına ağırlık vererek yapabildiğimi paylaşıyorum. Bir sonraki yıla hiçbir eksiklik kalmaz. Takip edersiniz.

canakkalespor17

Üye
Üye
Teşekkür ederim. Zaten bütün sunular hazırlanıp paylaşılmış değil. Özellikle 8.Sınıf sunularına ağırlık vererek yapabildiğimi paylaşıyorum. Bir sonraki yıla hiçbir eksiklik kalmaz. Takip edersiniz.
Evet bazı konular yok onları diğer sunularla dolduruyorum geriye dönük yine takip ederiz emeklerinize sağlık sunumlarınız gayet başarılı soruları ve sunu sonu etkinlikleri pekiştirmede çok faydalı.

iremim

Üye
Üye
Bu ve bunun gibi bazı sunuların güncellenmesi gerek. 1. ünite konusu olduğu için güncellemeyi bir sonraki yıla bıraktım. Şu an 6.ünite konularıyla uğraşıyorum. Sunuya ihtiyacınız mı vardı?
şu an için yok hocam sadece sunularınızı arşivliyordum :) bazı sunularınız eksik takip edecem çok güzel olmuş hepsi emeğinize sağlık