Arama sonuçlarınız

1. M

Gelişen Avrupa Sarsılan Osmanlı Bulmaca

İlk denemem umarım olmuştur.
  2. M

LGS Atamın İzinde Lise Yolunda 1. Dönem 1. LGS Deneme (18-19)

sayın hocam teşekkürler. Sanki 1.soruda bir yanlışlık var gibi. Tanzimat Fermanı ,azınlıkların devlete bağlılığı artırmak için yapıldı geçiyor ama bunun sonucuyla ilgili metinde bir şey yok . Bağlılık arttı sonucu çıkmıyor gibi. saygılar.
  3. M

III. ÜNİTE ORİJİNAL DENEME - 6 (Meb Öğretmen Kılavuz Kitabı ve Ders Kitabı)

hocam teşekkürler. fakat linki göremedim nasıl indireceğiz.
  4. M

TARİHE YOLCULUK

hocam elinize sağlık,resimler çok güzel ama bence çok bilgi var. İnşallah 5.sınıflara ağır gelmez. Ama güzel.
  5. M

Doğal Afetler sunusu

ÇOK TEŞEKKÜRLER ELİNİZE SAĞLIK HOCAM.
  6. M

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 35 öğrenci 70
  7. M

bir kahraman doğuyor

bir kahraman doğuyor eline sağlık gayet güzel.
  8. M

5.Sınıf 2015 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı

5.Sınıf 2015 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı hocam teşekkür ederim. İndirdim programı işime çok yarayacak. Allah razı olsun. Bu arada erkan hocam slaytları yenileyecek mi? Bilginiz var mı?
  9. M

5.Sınıf 2015 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı Cumali hocam slaytlara ekleyeceğim fakat dediğiniz işi ekran alıntısı aracı nasıl yapacağım bilmiyorumç Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. M

5.Sınıf 2015 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı Cumali hocam ben bu soruları slaytlara eklemek istiyorum ancak pdf'den hiçbir şekilde kopyalayamıyorum. Bu dosyaları Word halinde yükleyebilir misiniz 6,7, dahil
  11. M

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

HOCAM OKULUMUZA YENİ BİR HARİTA SETİ GELDİ.aCABA SINIFINIZDAKİ HARİTALIK HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ? nASIL YAPTIRDINNIZ ? AYRINTILI RESİMLERİNİ KOYABİLİR MİSİNİZ? Teşekkür Ederim.. aYRICA SINNIFNIZ ÇOK GÜZEL.
  12. M

Tarih Atlası (Program)

ZALATAR HOCAM. SİZDEN BİR RİCAM VAR. SANIRIM DAHA ÖNCE BİR OFFİCE 2007 PROGRAMI EKLEMİŞTİNİZ . ŞİMDİ ONU TEKRAR EKLEMENİZ MÜMKÜN MÜ? BİR DE SİZE BİR SORUM OLACAK. BEN WİNDOWS 8 Lİ BİR LAPTOP ALDIM. ESKİ BİR TARİHE GERİ YÜKLEME YAPARKEN BLG. KENDİSİNİ ONARIMA ALDI TEKRAR KURULDU. FAKAT ŞİMDİ...
  13. M

8.SINIF SBS ÖNCESİ GENEL TEKRAR İNKILAP TARİHİ ÇOK SEÇİCİ SORULAR

8.SINIF SBS ÖNCESİ GENEL TEKRAR İNKILAP TARİHİ ÇOK SEÇİCİ SORULAR Allah razı olsun.ellerinize sağlık.
  14. M

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz?

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz? 5'LERDE DOĞA VE İNSAN 6'LARDA İPEK YOLUNA GEÇTİM 7'LERDE ORDU VE DEVLET YÖNETİMİNE GEÇECEĞİM 8'LERDE LONDRA KONFERANSINI BİTİRDİM.
  15. M

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ??

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ?? 5.sınıflarda atatürk ilkeleri bitti ,vefatı kaldı; 6.sınıflarda ülkemizde iklim bitmek üzere; 7.sınıflarda haçlı seferleri bitmek üzere; 8.sınıflarda TBMM'ye karşı isyanlara geçeceğim; vatandaşlıkta 2.temaya geçtim iki hafta raporluydum okula...