Arama sonuçlarınız

1. M

Okul Zümre Başkanları Toplantı Tutanağı

Sn. Hocam İlçe Zümresi değil. Okul Zümre Başkanları Toplantısı. Okuldaki Tüm Zümre Başkanlarının bir araya gelerek yaptığı toplantı. Saygılar.
  2. M

Okul Zümre Başkanları Toplantı Tutanağı

Arkadaşlar Seminer Takvimine göre 19/06/2019 Çarşamba günü yapılması gereken Okul Zümre Başkanları Toplantı tutanağı örneği olan var mı?
  3. M

Sosyal Bilgiler Taslak Müfredatı İçin İnceleme ve Değerlendirmelerimiz

İnkılap tarihinin ilk konuları 7. sınıf son ünitesinden çıkarılarak olması gereken yere 8. sınıf 1. ünitesine eklenmiş. Yine İnkılap Tarihi 4 ve 5. ünitelerin birleştirilmesi, Atatürkçülük konularının inkılaplardan önce işlenecek olması çok doğru bir program hazırlandığını gösteriyor...
  4. M

Soruya bakarmısınız acil

cevabı yazmışsın işte 1-2
  5. M

TEOG Ortalamaları

Toplamda 61 Öğrencim var. Ortalamaları Net: 15,89 Puan: 79,43. 20 Doğru Yapan: 12 Öğrenci 19 Doğru Yapan: 10 Öğrenci 18 doğru Yapan: 9 Öğrenci 17 Doğru Yapan: 4 Öğrenci Sorular geçen yıllara göre kolaydı sanırım, fakat çocuklar da sıkı çalıştılar.
  6. M

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ 67 kisi bakmis ama kimse fikir beyan etmemis.
  7. M

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız?

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız? Diriliş Ertuğrul 1. Bölüm. 7. sınıflarda izletilebilir.
  8. M

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ

Arkadaşlar yönetmeliğin 22 maddesinde şöyle denilmekte; b) Öğretmenlerce yapılan sınavlarda farklı soru tiplerine yer verilir. Soruların konulara göre dağılımı yapılırken ağırlığın bir önceki sınavdan sonra işlenen konulardan olmak kaydıyla geriye doğru azalan bir oranda ve dönem başından beri...
  9. M

soru bankası-yaprak test

soru bankası-yaprak test Kesinlikle coşkuyu öneriyorum.
  10. M

6 HAFTALIK ÖĞRENCİ ÇALIŞMA PROGRAMI

Arkadaşlar az önce hazırladım. Öğrencilerime dağıtmadan sizinle paylaştım. Eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.
  11. M

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği Hocam çok güzel çalışmalar yapmışsınız, tebrik ederim. Sınıfınız çok güzel olmuş.
  12. M

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği Sınıfımıza projeksiyon cihazı geldi. Haritalık biraz gereksiz poziyonuna düştü. Tam aklımdan böyle geçiriken, projeksiyonum bozulduuuuuuu. Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.xD
  13. M

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği Yaptıran herkese hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar. Bu hafta çok mutluyum. Sınıfıma projeksiyon cihazı takıldı. Müdürmüz sağolsun. Elinde farklı eğitim materyali olan herkes paylaşsın ki ülkemizde eğitimin...
  14. M

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği Sn Orhan Hocam; Bende 2 yıl öncesine kadar İstanbul Sarıyer R. Güney Kıldıran İlköğretim Okulunda çalışıyordum. OAB bütçemiz 50 bin lirayı geçiyordu. Şimdiki okulumda ise bütçe 2 bin lirayı bulmuyor. Ama dediğiniz...
  15. M

Sn. Orhan Demiral hocam; malesef sınıfımda projeksiyon cihazı yok. O yüzden harita kullanmak zorundayım. Ayrıca harita bana göre daha sıcak ve ilgi çekici bir eğitim aracı. Bu sebeple sınıfıma projeksiyon cihazı gelse bile; ben harita ve tepegözü de zaman zaman kullanmayı düşünüyorum. İLGİNİZ VE...
  16. M

Sn. Mustafabey; hocam resim yerine haritalığın çizimini ekledim. Sorularınız olursa cevaplayabilirim. İlginize teşekkeür ederim.
  17. M

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği Sn e-avcu hocam; haritalıktan yaptıracaksanız malzeme olarak mdf yi seçin. Suntadan biraz daha pahalı oluyor ama daha sağlam vekullanışlı olacağına eminim. Başarılar dilerim. Güzel yorumunuz için teşekkürler.
  18. M

Arkadaşlar, yön levhasını da kendim yaptım. Özellikle harita dolabının üzerine astım. Haritada yönleri bilmeyen öğrenciler rahatlıkla harita üzerindeki yönü bulabiliyorlar. Ayrıca harita dolabının sol tarafında küçük bir çerçeve asılı, bu çerçevede harita dolabındaki haritaların...
  19. M

Panolar; Bildiğimiz kara tahtanın üzerine strafor yapıştırılması ile imal edilmişti. Ben onların üzerini kumaş kapladım. Kumaşı, ahşabın yanlarından gerdirerek raptiye ile tutturdum. Harita dolabını isteyen yaptırsın kullansın. Zaten bu amaçla sınıfımın fotoğraflarını sergiledim. Öğretmenler...
  20. M

Sağolun. teşekkürler. Projesini kendim çizdim. Marangoza suntadan 20 tl karşılığı yaptırdım. MDF olsa daha iyi olacaktı, malum köy okulu.