Arama sonuçlarınız

1. kenzinli333

Açık Uçlu Sınav Analiz programının V3.4 ( 22 Aralık 2023) versiyonu yayında.

Teşekkür ederiz hocam.Emeğinize sağlık.Çok pratik ve kullanışlı olmuş.Özellikle e okuldan kolayca liste alabilmek çok iyi
  2. kenzinli333

8. Sınıf 2018-2023 Arası 1. Ünite Örnek Sorular

Her iki dosya da cevap anahtarı hocam
  3. kenzinli333

Merhaba NEF liler buraya

1998-2002 sosyal bilgiler mezunuyum. Birinci öğretim B şubesi.Mersin'den tüm NEF lilere selamlar.
  4. kenzinli333

Seçmeli Şehrimiz Dersi 1.dönem 2.yazılı

Seçmeli Şehrimiz dersi 1.dönem 2.yazılı (20 test sorusu Mersin)
  5. kenzinli333

2019 - 2020 7. Sınıflar YEPYENİ YILLIK PLAN!!!!!

Ellerinize sağlık hocam çok güzel olmuş
  6. kenzinli333

2017-2018 5.sınıf 1.dönem 1.yazılı

Diğer paylaşılan sınavlardan derlenerek hazırlanmıştır.Faydalı olması dileğiyle.Son konu uygarlıklar
  7. kenzinli333

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Tüm Konular Sunu Paketi

Hocam emeğinize sağlık.Sunularınız çok güzel teşekkür ederim
  8. kenzinli333

MEDYAOKURYAZARLIĞI ÖĞRETİM PROGRAMI-YENİ

MEDYAOKURYAZARLIĞI ÖĞRETİM PROGRAMI-YENİ Teşekkürler hocam.Bu program tüm ortaokul sınıfları için geçerli galiba.Mesela benim okulda 5.sınıfların medya dersini bana verdiler.Diğer sınıflarda da vardı.Bir de bu yeni programa göre hazırlanmış bir yıllık plan var mı?
  9. kenzinli333

DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER

DERS KİTAPLARI HAKKINDA GÖRÜŞLER Kuru kalabalık ama yetersiz bilgi.Çalışma kitaplarındaki etkinlikler genelde çok kötü.Birçok yayınevinin örnek test ve etkinlik kitapları geliyor inceliyoruz,etkinlikler harika,konu anlatımı az ve öz,maddeli.Ama devletin dağıttığı ders kitapları nedense...
  10. kenzinli333

2014-2015 MEDYA OKUR YAZARLIĞI

2014-2015 MEDYA OKUR YAZARLIĞI Ben 5.sınıfların medya okuryazarlığı dersine giriyorum(seçmeli) Burada paylaşılan plan eski programa göre yapılmış.Yeni program tanıtım ve ünite kazanımları şeklinde talim terbiye'nin sitesinde verilmiş(imam hatip ortaokulu ve ortaokullarda diye) ancak ne yıllık...
  11. kenzinli333

bı bakar mısınız:) yaptırdıgım materyaller

bı bakar mısınız:) yaptırdıgım materyaller Hocam tebrikler.Çok güzel çalışmalar yaptırmışsınız.
  12. kenzinli333

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5.sınıflar Türkiye'de iklimler 6.sınıflar İpek yolu 7.sınıflar Osmanlı'da fetihler İstanbul'un fethi 8.sınıf 1.İnönü Savaşı
  13. kenzinli333

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM Hocam çok güzel bir derslik yapmışsınız.Elinize sağlık.Tebrikler.Acaba dersliğinizdeki materyalleri nereden temin ettiniz?
  14. kenzinli333

6. SINIFLARA YEREL SAAT HESAPLAMALARINI VERİYOR MUSUNUZ?

6. SINIFLARA YEREL SAAT HESAPLAMALARINI VERİYOR MUSUNUZ? hayır hocam ben anlatmıyorum.çünkü kazanım ve müfredatta yok.çocuklara gereksiz yere yük olur.
  15. kenzinli333

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya 2002 gündüz B şubesi.Özledik o günleri.Murat Ali Doğan,Aynur Hoca,Alaaddin,Şefo
  16. kenzinli333

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? ben ayrıntılı anlatıp saat hesaplaması falan yaptırmıyorum.çünkü kazanımlarda böyle bir şey istenmiyor.paralel ve meridyenlerle ilgili kazanıma bakarsanız sadece konum belirlemekle ilgili olduğunu görürsünüz.o zaman 7.sınıf sosyalde Osmanlıyla ilgili konuların hepsini mi...
  17. kenzinli333

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? Konuları anlatırken dayanağımız kazanımlar.Kazanımlara göre SBS'de soru soruluyor.Haritalarla ilgili kazanımlarda yerel saat hesaplama alan ya da uzunluk hesaplama yok.Sadece haritaların genel özellikleri ve ölçeğin değişmesiyle haritada gerçekleşen değişmeler...
  18. kenzinli333

Banu Avar'la "dünya Düzeni" / 2009 / Tvrip / Güncel

Teşekkürler "Manas" eline sağlık.Güzel bir arşiv çalışması ve kaynak olur.TRT'den neden kovuldu Banu AVAR hala anlamıyorum.Acaba Batı'nın kirli oyunlarını anlattığı için mi?