Arama sonuçlarınız

1. S

8. Sınıfların yıllık planı

Teşekkür ederim sayın hocam, küçük değişikliklerle uygulamaya başladım, emeklerinize sağlık
  2. S

6. sınıfların yıllık planı

Çok teşekkür ederim sayın hocam emeklerinize sağlık
  3. S

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 1 ::.

Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 1 mükemmel olmuş sayın hocalarım, ellerinize emeklerine sağlık
  4. S

ZEKA SORUSU ( Basit mi değil mi siz karar verin? :)

ZEKA SORUSU ( Basit mi değil mi siz karar verin? :) 0
  5. S

Medya Okuryazarlığı Uzaktan Eğitim (Seminer Dönemi)

Medya Okuryazarlığı Uzaktan Eğitim (Seminer Dönemi) e-akedemi'den giriş yapmaya çalışıyorum ama kursa kayıtlı değilsiniz diye uyarı çıkıyor, hizmet içi eğitim bölümündeki başvurular kısmından baktım da bu kursa kayıtlar 18/06/2014 tarihinde tamamlanmış
  6. S

2012-2013 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

2012-2013 Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı Teşekkür ederim sayın hocam, ellerinize sağlık
  7. S

2012-2013 İNSAN HAKLARI KLUBÜ PLANI

2012-2013 İNSAN HAKLARI KLUBÜ PLANI Çok teşekkür ederim sayın hocam, katkınız için minnettarım, çok güzel olmuş
  8. S

2012- 2013 Medya Okuryazarlığı Yıllık Planı

2012- 2013 Medya Okuryazarlığı Yıllık Planı teşekkür ederim erken hocam, elerinize sağlık
  9. S

5. sınıf öğretim programı-planı 2012-2013

5. sınıf öğretim programı-planı 2012-2013 teşekkür ederim sayın hocam güzel olmuş, ellerine sağlık
  10. S

2012-2013 1. dönem zümresi

2012-2013 1. dönem zümresi ellerine sağlık kıynetli hocam, güzel hazılamışsınız
  11. S

1 Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz Sunusu

1 Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz Sunusu ellerine sağlık erkan hocam, mükemmel hazırlanmış.
  12. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Gaziantep: 5. sınıf sosyal: pasifik yayınları 6. sınıf sosyal: altın yayınları 7. sınıf sosyal: anıttepe yayınları 8. sınıf inkılap ve vatandaşlık: meb yay
  13. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Pasifik Yayınları Yıllık Planı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Pasifik Yayınları Yıllık Planı teşekürler Erkan hocam, ellerinize sağlık
  14. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı (MEB Kitabı 2012-2013)

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı (MEB Kitabı 2012-2013) teşekür ederim erkan hocam ellerinize, emeklerinize sağlık
  15. S

ÇAĞDAŞ TÜRKİYE YOLUNDA ADIMLAR TESTİ 1

ÇAĞDAŞ TÜRKİYE YOLUNDA ADIMLAR TESTİ 1 teşekkürler
  16. S

Atatürkün Milli Egemenlik Sözleri ile Fasikül Hazırlama Proje Ödevi

Atatürkün Milli Egemenlik Sözleri ile Fasikül Hazırlama Proje Ödevi ellerinize sağlık, değerli hocam
  17. S

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.)

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.) emeklerinize sağlık değerli hocam, mükemmel olmuş
  18. S

2. Dönem Zümre (11-12)

2. Dönem Zümre (11-12) emeklerinize sağlık değerli hocam
  19. S

Bir Kelime Bir Harf"Ya İstiklal Ya Ölüm!"

Bir Kelime Bir Harf"Ya İstiklal Ya Ölüm!" çok teşekkür ederim değerli hocam, çok güzel olmuş
  20. S

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları çok teşekkür ederim değerli hocam, ellerinize sağlık