Arama sonuçlarınız

1. GamerHakan123

İNKILAP TARİHİ 1. ÜNİTE GENEL TEKRAR SLAYTI :)

Bugün sizlere HTS Sunuları olarak İnkılap Tarihi 1. Ünite genel tekrar slaytı yaptım. Bu 50 Sayfa Olan Slaytta: 40 Sayfa Konu Anlatımı 5 Sayfa Boşluk Doldurma 1 Sayfa Eğlenceli Futbol Sorusu 4 Soru Şıklı Soru Vardır. Hadi, Sizde HTS Sunuları olarak bu slayta destek olun, ve indirin. :) :):)
  2. GamerHakan123

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK 1. ÜNİTE YENİ NESİL SORULAR SUNUSU (PDF'NİN SUNUSU)

Kurtlar Vadisi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz.. Güzel :)
  3. GamerHakan123

ŞEHMUS YÜCE "Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar" PDF'nin VİDEOSU :)

Bugün size Şehmus Yüce Hocamdan Alınan PDF,nin videosunu yaptım. İnşallah Beğenirsiniz... :) PDF LİNKİ
  4. GamerHakan123

DİJİTAL PLATFORM KUTUPLUSS

Güzel bir platform :)
  5. GamerHakan123

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK KONU ANLATIMI SUNUSU

Herkese yeniden merhabalar... Dün sizlere attığım 2 pdf vardı. Şimdi ise anlaşmalı olarak aldığım bir konu anlatımını size PDF'den Sunu'ya çevirerek gönderdim. O zaman: HAKAN TORUN SUNULARI (HTS) Başarılar Diler. :) :):)
  6. GamerHakan123

İNKILAP TARİHİ TEST SUNUSU

Burada İnkılap Tarihinin test sunusunu göreceğiz. HAKAN TORUN SUNULARI (HTS) İşte Şimdi dersler kolay!
  7. GamerHakan123

Mustafa Kemal'in Fikir Hayatı Sunumu

Elinize Emeğinize sağlık hocam İhtiyacıma yaradı :) ERKAN İSANMAZ ÇOK YAŞA.....:):):):)
  8. GamerHakan123

İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK 1. ÜNİTE YENİ NESİL SORULAR SUNUSU (PDF'NİN SUNUSU)

Evet MEB'in hazırladığı 1. Ünite Yeni Nesil PDF'nin Sunusudur. HAKAN TORUN SUNULARI (HTS) Olarak diğer üniteleri de yakında göndereceğiz. O zaman Şimdilik Hoşça Kalın :) HAKAN TORUN SUNULARI (HTS) :):):):)