Arama sonuçlarınız

1. B

Milliyetçilik/ Halkçılı ilkesi ile ilgili çıkmış sorular

SBS-TEOG-LGS sınavlarında Milliyetçilik ve Halkçılık konusunda çıkan sorular.
  2. B

LGS Nisan ayı çalışma proğramı

Sevgili öğrenciler, LGS yaklaşırken konu temeli aylık çalışma proğramımızın Nisan Ayı 3 haftalık çalışma programıdır. Burada günlük soru sayısını artıra bilirsiniz. İyi çalışmalar.
  3. B

Mustaf Kemal'in eğitim ve askerlik hayatı etkinliği

Mustafa Kemal'in Eğitim, Askerlik hayatı ve fikirlerini etkileyen olaylar etkinliğidir.
  4. B

6. Sınıf 5. Ünite: Üretim, Dağıtım, Tüketim Etkinliği

İlginize teşekkür ederim. Emeğinize sağlık
  5. B

LGS HAZIRLIK DEMOKRATİKLEŞME ÇABALARI ÜNİTESİ ETKİNLİK ÇALIŞMASI-Yasin GÖKÇE'den

Emeğinize sağlık gayet güzel ve yararlı olmuş
  6. B

6. Sınıf 5. Ünite: Üretim, Dağıtım, Tüketim Etkinliği

Sayın hocam etkinlikleriniz güzel emeğinize sağlık ancak 2, sayfa boşluk doldurma kısmında petrol ve doğal ga sorusunda ihraç edilen yazıyor ithal edilen olması gerekirdi.
  7. B

BUL BAKALIM OYUNU

ne, nerede ,
  8. B

5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.DÖNEM II.SINAVI (YENİ MÜFREDATA UYGUN, KARMA VE KAZANIM ODAKLI)

Ellerinize sağlık güzel olmuş, ancak renkli yazıcı olmayınca yer şekillerini bellirten resim tam anlaşılamıyor. konu dağılımı güzel olmuş her türlü sorunun yer alması da harika
  9. B

Kongreler-Tam bağimsızlık-Milli Eğemenlik

Kongreler konusunda yer alan ve çok sık karıştırılan Tam bağımsızlık ve Milli eğemenlilk- Milli birlik ve Beraberlik kavramlarını öğretebilmek adına bir çalışmadır.
  10. B

Sosyal Bilgiler Değerler Eğitiminde Coğrafya Öğretimi

Sosyal Bilgiler Değerler eğitiminde Coğrafya Öğretiminin önemi Milli Eğitim Dergisi 207 sayılı dergideki Coğrafya öğretiminin önemi ve yaşanan eksiklikler
  11. B

Beylikler ve Osmanlı devletinin kuruluşu etkinliği

Beylikler haritası ve Osmanlı devletini kuruluş dönemi etkinliği
  12. B

2016-2017 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı

Emeğinize sağlık sayın hocam her zaman ki gibi güzel olmus
  13. B

2016-2017 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı

Emeğinize sağlık sayın hocam her zaman ki gibi güzel olmus
  14. B

2016 SOSYALİMO TEOG BENZER VE AYNI SORULARIMIZ

Ellerinize sağlık bu görselleri indirme linkine eklememiz mümkün müdür ? seviniriz
  15. B

Ellerinize sağlık bu görselleri indirme linkine eklememiz mümkün müdür ? seviniriz
  16. B

17. B

18. B

2016-2013 Arası Ünite Genel Soruları

güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık