Arama sonuçlarınız

1. ysf_ymz

Deprem-Yolluk-İkametgah

Merhabalar , 6 Subat 2023 Kahramanmaras merkezli depremde evim ağır hasar aldi. Deprem sonrası 17.03.2023 tarihinde suan ki ikametgahim olan Reyhanliya tasindim . Deprem bölgesindeki 4 ilde 12 nisan tarihinde il içi tayin hakki verildi ve Hatay/ Reyhanliya tayinim cikti. ilisik kesme islemleri...
  2. ysf_ymz

Sosyal Bilimler ben kimim etkinliği

6. sınıf sosyal bilimler için ben kimim etkinliği.Çıktı alıp kesin. Öğrenci soruyu sorar cevap verecek kişiyi seçer ve seçilen öğrenci kart seçip sınıfa sorar
  3. ysf_ymz

Bilim insanları ben kimim etkinliği

7. sınıflarda Bilim İnsanları için ben kimim etkinliği.Çıktı alıp kesin. Öğrenci soruyu sorar cevap verecek kişiyi seçer ve seçilen öğrenci kart seçip sınıfa sorar
  4. ysf_ymz

Bilim insanları ben kimim etkinliği

7. sınıflarda Bilim İnsanları için ben kimim etkinliği.Çıktı alıp kesin. Öğrenci soruyu sorar cevap verecek kişiyi seçer ve seçilen öğrenci kart seçip sınıfa sorar
  5. ysf_ymz

Sosyal Bilimler Ben kimim kartı

6 . sınıf Sosyal bilimler için ben kimim etkinliği.Çıktı alıp kesin. Öğrenci soruyu sorar cevap verecek kişiyi seçer ve seçilen öğrenci kart seçip sınıfa sorar
  6. ysf_ymz

Araştırma Yapıyorum Sunumu

Bu yıl kullanmak isteyen arkadaşlar kazanım numarasını güncelleyerek kullanabilir. elinize sağlık
  7. ysf_ymz

GÜNLÜK PLAN

https://sosyalciniz.wordpress.com/category/gunluk-planlar/ ZEKİ HOCAMIN ÇALIŞMADIR.
  8. ysf_ymz

SB 7.3.3 Günlük Planı

Hocam biz bu konuyu yıllık palana göre geçen hafta işledik . Bu Seyahat ve Yer. Özgürlügü işledim. Önde mi gidiyorum yıllık planım mı hatalı . Geriden mi geliyorsunuz.
  9. ysf_ymz

FARKLI İKLİMLER FARKLI YAŞAMLAR

Elinize sağlık hocam . İçerikte hata var . İklimi etkileyen sebeplerde bitki örütüsünün olamamsı gerekir. Sunu içinde daha sade arka plan öneririm.
  10. ysf_ymz

GAZİ MEZUNLARI

Selamlar. 2015 GAZİ EĞİTİM Sosyal bilgiler mezunuyum bayrak yarışında gaziyi temsilen çalışıyorum .
  11. ysf_ymz

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Bende alabilir miyim hocam