Arama sonuçlarınız

1. Erhandemirbaş

İpek, Baharat ve Kürk Yolu Haritası( Ultra Çözünürlük-20868x12543 mpx)

İpek, Baharat ve Kürk Yolu Haritası( Ultra Çözünürlük) Değerli arkadaşlar yabancı bir sitede buldum bu haritayı çok yüksek çözünürlüğe sahip olduğu için geç açılabilir. Aşağıdaki görselde haritanın ön izlemesi mevcuttur. Yüksek çözünürlüklü halini indirmek için linki aşağıya bırakıyorum...
  2. Erhandemirbaş

2021-2022 İnkılap Tarihi 1. Dönem 2. Yazılı - Güncel-Test, D-Y, Eşleştirme

2021-2022 İnkılap Tarihi 1. Dönem 2. Yazılı - Güncel-Test, D-Y, Eşleştirme ve klasik sorulardan oluşmaktadır. Test soruları geçmiş yılların kazanım kavrama testlerinden elde edilmiştir.
  3. Erhandemirbaş

Ortak Türk Tarihi Yıllık Plan 2020-2021

Ortak Türk Tarihi Yıllık Plan 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı
  4. Erhandemirbaş

EBA Canlı yayınları için Kazanım Testleri Sunusu

EBA Canlı yayınları için Kazanım testlerini kullanarak hazırladığım sunudur. Ekran Paylaşımı yaparak bu sunu üzerinden öğrencilerinizle beraber kazanım testlerini çözebilirsiniz. 3. Ünite ile ilgili MEB kazanım kavrama testleri sorulardır.
  5. Erhandemirbaş

7 ve 8. sınıf Kurs Planı Tek sayfa (Düzenlenebilir)

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2018-2019 2. Dönem DYK planı. 8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 2. Dönem DYK planı.
  6. Erhandemirbaş

Yeni Müfredat Karışık Kaliteli Sınav (18-19, 7-1-2)

Sınav ağırlıklı olarak Kültür ve Miras öğrenme alanını kapsamaktadır. 3. ünite dahil değildir. Üzerinde değişiklikler yapılabilir.
  7. Erhandemirbaş

Misak-ı Milli Sınırları boyama etkinliği

Misak-ı Milli Sınırları boyama etkinliği
  8. Erhandemirbaş

Atatürk'ün isminin verildiği dünyada 35 yer.

Kazanım dışı Atatürk'ün isminin verildiği dünyada 35 yer sunusu hazırladım arkadaşlar. Atatürkçülük ünitesine de ekleyebilirdim lakin Atatürk'ün dünya çapında yapmış olduğu etkiyi anlatan güzel bir sunu olduğu için çocuklara 10 Kasım'da izletilebilir diye düşünüyorum.
  9. Erhandemirbaş

Mavi gözlü çocuk

İTA.8.1.2. Mustafa Kemal’in çocukluk ve öğrenim hayatından hareketle onun kişilik özelliklerinin oluşumu hakkında çıkarımlarda bulunur. Ders kitabı kullanılarak görsel desteklerle zenginleştirilmiştir.
  10. Erhandemirbaş

Beden Dili (D.Trump)

Amerika Başkanı D. Trump ve tokalaşırken yaptığı klasik hareketini görüyoruz. Not: Beden dilinde tokalaşırken elini kendi vücuduna yakın tutmak üstünlük kurma anlamına gelir. Trump bunu her defasında uygulamaya çalışıyor.
  11. Erhandemirbaş

Destan ve Yazıtlarda Türkler 2. Sunu (Kültür ve Uygarlık)

Destan ve Yazıtlarda Türkler 2. sunu (Kültür ve Uygarlık)
  12. Erhandemirbaş

Destan ve yazıtlarda Türkler 1. Sunu( İlk Türk Devletleri)

Destan ve yazıtlarda Türkler 1. sunum Kültür ve Medeniyet konusu eklenmemiştir. Bilgi ve görsel ağırlıklıdır, soru-cevap bölümü kişisel tercihe bağlı yöneltilebilir slaytta yoktur.
  13. Erhandemirbaş

Değişen Rollerim

Slayta soru eklemedim ders içindeki akışa göre öğretmen arkadaşlar kendileri yöneltebilir. Bilgi ve görsel ağırlıklıdır.
  14. Erhandemirbaş

2016-2017 Zeka Oyunları I. Dönem 2. yazılı sınavı

hayır hocam öğrencilere ağır geldi biraz.
  15. Erhandemirbaş

16. Erhandemirbaş

İnsan İlişkilerine yönelik farklı bir etkinlik...

Etkinlik insanların dış görünümleri ile sahip oldukları düşünceler arasında farklılıklar olabileceğini anlatmaya yöneliktir. Tarafımca hazırlanmıştır. Nasıl uygulanır? *İlk önce öğrencilere 1. sayfa dağıtılır ve doldurmaları istenir. *Daha sonra 2. sayfadaki sınıflama kartları dağıtılarak...
  17. Erhandemirbaş

OLgu mu Görüş mü?

Üniversite dönemi hazırladığım bir etkinlikti. İleri seviyede olgu ve görüş cümlelerini sınıflandırmaya yöneliktir. Konu: Küresel ısınma
  18. Erhandemirbaş

yetiştirme kursu aylık rapor örneği 1

yetiştirme kursu aylık rapor örneği 1 bunu yapacak mıyız ya hiç duymadım böyle bir şeyi
  19. Erhandemirbaş

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap Merhaba herkese selamlar ve kolay gelsin.Bu yıl atandım ve ricam şu Batman-Sason Yolüstü Köyü Ortaokuluna kitap-A4 kağıt kırtasiye vs temin edebilir miyiz?