Arama sonuçlarınız

1. ya51n

Ders Notu ŞEHRİMİZ NİĞDE Ders Kitabı e-kitap + PDF

ŞEHRİMİZ NİĞDE "e-kitap ve PDF" LİNKLERİNİ BURAYA EKLİYORUM FAYDALI OLMASI DİLEĞİYLE.. ŞEHRİMİZ NİĞDE E-KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ ŞEHRİMİZ NİĞDE PDF İÇİN TIKLAYINIZ.
  2. ya51n

Ders Notu Şehrimiz NİĞDE Ders Kitabı PDF

Şehrimiz NİĞDE Ders Kitabı PDF halini paylaşıyorum arkadaşlar. Derslerde öğrencilerimizle kullanabilmek dileğiyle. 51 Niğde
  3. ya51n

2017-2018 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi(MEB uyumlu)

Teşekkürler Allah razı olsun... ;)
  4. ya51n

Akıllı Tahta ve Bilgisayar İçin Sosya Bilgiler Harita Uygulaması

Akıllı Tahta ve Bilgisayar İçin Sosya Bilgiler Harita Uygulaması Emeğine sağlık hocam teşekkür ederim. ;)
  5. ya51n

Nüfus Yoğunluğu Haritası

Nüfus Yoğunluğu Haritası Teşekkürler ;)
  6. ya51n

1. TEOGA KADAR KONULAR-1. DÜNYA SAVAŞI-MİLLİ MÜCADELE

1. TEOGA KADAR KONULAR-1. DÜNYA SAVAŞI-MİLLİ MÜCADELE Eline sağlık hocam harika olmuş..
  7. ya51n

İstanbul'un Fethi Resim

İstanbul'un Fethi Resim Teşekkürler hocam...
  8. ya51n

Türkiye'nin Matematik Konumu Dilsiz Harita...

Türkiye'nin Matematik Konumu Dilsiz Harita... Teşekkürler Metin hocam ;)
  9. ya51n

Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Merhaba Arkadaşlar. Bende 2008 Mezunuyum (A şubesinden Yasin). Niğde'de Altunhisar ilçesi Uluören Köyü'nde görev yapmaktayım. 2008 Mezunlarından Niğde Ünivi bitiripte Niğde'ye atanan bir benim galiba.
  10. ya51n

8.sınıf Kurs Planı Yeni Kasım Ayından Başlıyo

8.sınıf Kurs Planı Yeni Kasım Ayından Başlıyo Hocam emeğine sağlık süper bir çalışma olmuş. Bana da tam kasımda başlayan lazımdı...
  11. ya51n

6-7-8 Sosyal Bilgiler & İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Performans Görevleri - F.Y.U.

6-7-8 Sosyal Bilgiler & İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Performans Görevleri - F.Y.U. Hocam eline sağlık çok işimize yarayacak emeklerine sağlık...
  12. ya51n

Sosyal Bilgiler 6 Toplam 7 Ünitenin Konu Özeti ( Kurulumsuz Program )

Sosyal Bilgiler 6 Toplam 7 Ünitenin Konu Özeti ( Kurulumsuz Program ) Çok güzel bir çalışma olmuş yapanların ve paylaşanların emeğine sağlık...
  13. ya51n

6.sınıf 1.ünite Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Özet

6.sınıf 1.ünite Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Özet Emeğinize sağlık hocam bu bilgiler çok faydalı olacaktır...
  14. ya51n

4. Sınıf Etkinlik

TŞKLEERRRR
  15. ya51n

Sunular için resimler

Sunular İçin Resimler Bakalım neler var içinde Teşekkürler paylaşım için ...