Arama sonuçlarınız

1. K

8. SINIF II. ÜNİTE HAZİNE NEREDE ETKİNLİK SUNUSU

Umarım faydalı olur hatalarımız varsa affola bende uygulamadım daha
  2. K

8. SINIF II. ÜNİTE HAZİNE NEREDE ETKİNLİK SUNUSU

8. SINIF II. ÜNİTE HAZİNE NEREDE ETKİNLİK SUNUSU Milli uyanış, bağımsızlık yolu ünitesini kapsamaktadır. Tamamen orijinaldir, soruları ve tasarım tamamen bana aittir. Yorumlarınız önemsenmektedir. Teşekkür ve dua etmeyi unutmamanızı temenni ederim... :)
  3. K

7. SINIF I. ÜNİTE - BİREY VE TOPLUM DERS NOTU

Hocam 1. sayfaya bakın orada var :)
  4. K

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Hocam paylaşırsanız sevinirim.
  5. K

V. ÜNİTE: DEMOKRATİKLEŞME ÇABALARI DERS NOTU

8. SINIF V. ÜNİTE: DEMOKRATİKLEŞME ÇABALARI ÜNİTESİ İLE İLGİLİ DERS NOTU Arkadaşlar beğenilerinizi ve yorumlarınızı eksik etmeyin.
  6. K

ÖDSGM TARAFINDAN YAYINLANAN TÜM ÖRNEK SORULAR

MEB tarafından yayınlanan tüm soruları deneme sınavı olarak uygulayabilmeniz için 20 + 10 soruluk olacak şekilde iki dosya şeklinde hazırladım...
  7. K

İnsanlar, yerler ve Çevreler Konu Özeti (Tüm Ünite-Bol Görselli)

Hocam elinize ve yüreğinize sağlık mükemmel olmuş :)
  8. K

TÜRKİYE'DE İLK - 3TE 3 TARİH - MİLLİ UYANIŞ YURDUMUZUN İŞGALİNE TEPKİLER

Hocam emeğinize ve yüreğinize sağlık. Yarışmayı ve sorularınızı çok beğendim. Office uygulamasının yetersiziliği maalesef elinizi kolunuzu bağlıyor; fakat flash ta yaparsanızda şu sıkıntı oluşacak biz kullanıcılar sorulara müdahale edemiyeceğiz o yüzden bence bu daha mantıklı geliyor...
  9. K

7. SINIF II. ÜNİTE DERS NOTLARI

Arkadaşlar 2. bölümü ve sonraki ünitelerin notlarını paylaşmama kararı aldım ilginiz için teşekkür ederim...
  10. K

6. SINIF II. ÜNİTE: KÜLTÜR VE MİRAS DERS NOTLARI

Yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim hocam akıl akıldan üstündür diye boşa dememişler inanın bayrak eklemek hiç aklıma gelmemişti güncelleme yaparken dikkate alacağım hocam...
  11. K

Teşekkürler... :) Cennet Hocam aynı sınıfta mı okuduk isim benzerliği mi?
  12. K

7. SINIF II. ÜNİTE DERS NOTLARI AYRINTILI VE ÖZENİLMİŞ BİR ÇALIŞMA... NOTLAR II. BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR. I. BÖLÜMÜ HAZIRLADIM II. BÖLÜMÜ HENÜZ TAMAMLAYAMADIĞIM İÇİN YAYINLAMIYORUM. NOT: Notlarla ilgili eksik yönleri veya düşüncenizi yazarsanız sevinirim. II. Bölümü yayınlamalı mıyım? ya da...
  13. K

8. SINIF II. ÜNİTE DERS NOTLARI

8. SINIF II. ÜNİTE DERS NOTLARI NOTLARIN TİCARİ KULLANIMI YASAKTIR. FAYDALI OLMASI DİLEĞİYLE
  14. K

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Hocam atabilir misiniz?
  15. K

6. SINIF II. ÜNİTE: KÜLTÜR VE MİRAS DERS NOTLARI

Uzun bir çalışmamın da sonuna gelmiş bulunmaktayım... Yorum yaparsanız ve beğenirseniz beni mutlu edersiniz... Notların ticari amaçla kullanılması tamamen yasaktır. Görseller için Özellikle Morpakampüs olmak üzere, Ders Kitabı ve Google görsellerden yararlandım. Notların küçük bir kısmı ise...
  16. K

6. SINIF I. ÜNİTE - BİREY VE TOPLUM DERS NOTU

Hocam bilgisayarın başına geçince aktarayım.
  17. K

7. SINIF I. ÜNİTE - BİREY VE TOPLUM DERS NOTU

Hocam ben bu notları hazırlarken bazı bilgileri eksik yazdım derste tamamlamak için fakat bunu defterlerine yazdırmayı düşünmüyorum. Bence sizde yazdırmayın notların üzerine sizin eklemelerinizi not alıp okusunlar. Ben genelde öyle yapıyorum. Çok yazdırınca çocukların şikayeti sıkıntı aynı...