Toplu Sözleşmelerde Uzlaşma Sağlandı

oyali

Üye
Üye

75+75 eğitim öğretim tazminatı her ay maaşın içinde olacak. sadece damga vergisi ( binde 6 ile 7,5 arasında) kesilir.74 +74 civarı maaş yapılan bir zam. 175 tl ise brüt bundan gelir vergisi ve emekli keseneği gibi kesintilerin hepsi var net 122 civarı kalıyor.

musagokhan

Üye
Üye

way arkadaş ben bu maaş zam para işini bir türlü akıl sır erdiremedim. Ayın 15 gidip paramı çekiyorum Allah bereket versin. Eksiliyor mu azalıyor mu haberim yok otomatik ödeme var kartta geriye ne kalırsa harcıyorum :)

bzgin

Aktif Üye
Üye

13 yillik öğretmenim yıllardan 2013 oldu bnm maaşım hala agustos itibariyle 2000 tlyi geçmiyor...yazık gercekten yazıkkk en düsük memur maaşi ögretmenlere veriliyor....

yesena

Üye
Üye

yetkili !!! ancak etkisiz olan SARI SENDİKA tüm memurları masada satmıştır.Masada hükümet ne dediyse o olmuştur. Hiç zam yapmayıp vergi dilimimizi değiştirselerdi bari. Haklarımızı aramak,korumak için sendikalara üye oluken bu satılmışlığı da göz önünde bulundurursak iyi olur sevgili meslektaşlarım.

OSMNKTY

Üye
Üye

bende sendikadan şikayetçiyim niye ona yetki verildi ki seçimler öncesi daha iyi şeyler bekliyordum müdür yardımcılarının derse girme zorunluluğu kalkmadı nöbet tutmalar offf..............