www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

Teşekkür

'İstek ve Şikayetler' forumunda sem@ tarafından 12 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. sem@

sem@ Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 yılı aşkın süredir sitenizin sağladığı paylaşım olanaklarından yararlandım.Bu sabah girmek istediğimde yasaklandığımı öğrendim. Ben anlamasamda bi nedeni mutlka vardır??? Canınız sağolsun...Vazgeçmeyi öğrenmiş biri olarak söylüyorum ki bu siteye girememek benim için yeri dolmaz bir kayıpdeğil, üzgünüm...

Buraya yazma nedenim...

Şu ana kadar sağladığınız olanaklar için teşekkür etmek...

Paylaşıma açtığınız herşey için çoook teşekkürler...

Sem@
    Jans@

2. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    973
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür

Site kurallarına uyulduğu sürece kimseyi yasaklamıyoruz. Yasaklamalar listesine baktığımda ise size ait bir kısıtlama gözükmüyor.
    Bu durumda sorununuzun sebebi daha önce yasaklamış olduğumuz bir üyenin İP numarası ile aynı olmasından kaynaklanmaktadır.
    Yasaklamaları önceden yaparken tam yasaklama yapıyordum. Kullanıcı adını, e-mail adresini ve giriş yaptığı İP numaralarını yasaklıyordum. Bilgisayarlardaki bu numaralar değişken olduğu için yasaklı bir üyenin İP numarası ile çakışmış olabilir. Sorun geçici bir sorundur.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş