'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

sosyalcisalih

Üye
Üye
sosyal devlet sorusuna itiraz

Öğrencimin biri teog 1'de tüm sorulara doğru cevap verdi. Teog 2de türkçe matematik ingilizce fen din.kült. hepsi Full fakat sosyalden yanlışı çıktı bu da beni çok üzdü. kitabı aradım taradım direk verilmemiş sadece bir cümle ile geçiştirilmiş ve çalışma kitabında da rastlamadım. Mazeret sınavındaki sorulara bakınca birinciye girenlerin ne kadar pişman olduğunu hep beraber göreceğiz. MEB 1 teog'da 4 bin full çeken öğrenciler arasında bir eleme yapması gerekiyordu. O da ingilizce ve İnkılap'tan geldi.

6141

Üye
Üye
sosyal devlet sorusuna itiraz

mazeret soruları oldukça kolay ve kendilerini tekrarlamışlar çok bilinen ve önde sorular kullanmışlar sosyal devlet sorusu haksızlık oldu

HebunAnNebun

Üye
Üye
'SOSYAL DEVLET'' kavramını içeren soruya itiraz

FAKAY Hocam ben mebin verdiği kitaplaradan ders işlemedim hiç çünkü sizde bilirsiniz mebin dağıtığı kitaplar farklı yayınlar farklı bölgelere dağıtılıyor ondan hiç bakmadım onlara kendim not çıradım yada yardımcı kitaplardan baktım ben kitapta var yok diye bir idaada bulunmadım sadece diyorunki halkçılığı anlatırken sosyal develete değinmek gerekiyordu diye düşünüyorum