sos. Bilg. dersliği için yardım

poyrazimu

Üye
Üye

sınıfımızdaki projeksiyon acer memmunum.okulda başka kullananlarda var.sınıflar biraya gelip toplu alınınca indirimde yapıyorlarmış.

esragorki

Aktif Üye
Üye

hocam bizim tüm sınıflarımızda projeksiyon var hepsinin markası farklı ama bir önemi olmadığını düşünüyorum hepsinden memnunuz çünkü hocalarımın dediği gibi sınıf ortamının karanlık olması önemli projeksiyon perdem geçen yıl parçalanmış yeni aldım 60 tl çok pahalısına gitmeyin gerek yok hatta ben aldım kullanamadım çünkü akıllı tahta takıldı tüm sınıflara ve perde kullanılmıyo akıllı tahtada çok önemli değil gerçekten fen ve matematik derslerinde çizim için çok iyi evet ama bizim için şart değil hatta biraz külfete dönüştü malum büyük bir yatırım yapılınca kullandığımızı görmek istiyorlar ve uygun olsada olmasada her ders kullanmak zorundayız ve sanıldığı kadar akıllıda değil:)

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

hocam kullanışlı bir perde istiyorsanız motorlu perdelerden alın derim. çünkü tahtanın üzerine tavana astırırsınız. kullanacağınız zaman kumanda ile indirirsiniz. işiniz bittiğinizde de tekrar kaldırırsınız. çok kullanışlı oluyorlar. bizde bir adet var ama o da pc odasında.. sınıf sistemine geçemediğimiz için ben diğerlerini hamal gibi taşıyorum. sınıfım olsa hemen onu alırdım ordan :D

zehraak

Yeni Üye
Üye

Ben sınıfımda hem akıllı tahta hemde projeksiyon kullanıyorum.Oldukça memnunum projeksiyon yeterli aslında ama akıllı tahta için uygun sosyal bilgiler yazılımları yok coğrafya konularını yabancı sitelerden bulabiliyorsunuz ama tarih pek yok.bazı yayınlar akıllı tahtada kullanılabilecek CDler veriyor.Etkinlikleri akıllı tahtanın kalemi ile yapabiliyorsunuz mause yerine bu da sizi masa başından kurtarıyor.projeksiyon epson marka ama bunların kullanım saatleri ve çözünürlük ile ilgili özellikleri önemliymiş.

Yavuz_YILDIZ

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Projeksiyon cihazı düşünüyorsan Benq MP615P DLP 800x600 (2700 Ansilumen) Projeksiyon Cihazını İl veya İlçe MEM'den alacağınız KDV indirim belgesi ile 840 TL civarına alabilirsiniz. KDV indirimsiz 950-1000 TL arasında..ben yeni aldım okula bir tane.daha gelmedi ama hoş bir cihaz. okuda benqnun 2500 ansilümenlik hemen hemen her okulda olan MEB'in verdiği cihazı kullanıyorum. çok memnunum. storlu perdeler ayaksız olanları 25 EURO civarında. ayaklı olanlar pahalı. eğer kumandalı olsun derseniz onar çok pahalı. bence hiç değmez motorluya. onun yerine yazıcı alın sınıfınıza daha iyi..
Bu arada akıllı tahtayı görmek nasip olmadı.:)