Selçuk Mezunları

nardcan

Üye
Üye
Ben 2001 ikinci öğretim sosyal bilgiler mezunuyum. Ben o dönemde Türkçecilerden çektiğimi kimseden çekmedim. Helede Niyazi Meşeydi herhalde adı. Mahvetti hepimizi. dilek.

metehan231

Yeni Üye
Üye
slm selcuklular 2001 gece coğrafya mezunlarına slmlar Anadolunun her köşesinde görev yapan meslektaşlarımada slm olsun

konyaspor

Yeni Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben de 2008 sosyal bilgiler I. öğretim mezunuyum.Zekeriya Bülbül benim de danışman hocamdı. Saydığınız hocalardan Yaşar Bedirhan çok kötüydü diğerleri fena değildi. Zekeriya Hoca kral hocaydı. Bir öğrenci için örnek alınabilecek ender hocalardan birisidir. Bu arada Edasu sen hangi sınıfta okuyorsun ve ismin ne seni tanıma ihtimalim çok yüksek. Ben İbrahim Kırlareli Lüleburgaz'da sos.bil.öğrt.yapıyorum.

evasu

Üye
Üye
konyaspor' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben de 2008 sosyal bilgiler I. öğretim mezunuyum.Zekeriya Bülbül benim de danışman hocamdı. Saydığınız hocalardan Yaşar Bedirhan çok kötüydü diğerleri fena değildi. Zekeriya Hoca kral hocaydı. Bir öğrenci için örnek alınabilecek ender hocalardan birisidir. Bu arada Edasu sen hangi sınıfta okuyorsun ve ismin ne seni tanıma ihtimalim çok yüksek. Ben İbrahim Kırlareli Lüleburgaz'da sos.bil.öğrt.yapıyorum.
1.öğretim a'daydım.ama sen hangi ibrahimsin:) büyük ihtimalle tanışıyo gibiyiz.ismim asuman. zaten bizde bir tane asuman vardı:D ama sen hangi ibrahimsin aydınlat bakalım beni:D ooo atanmışsın sanırım hayırlı olsun.ben ücretli calışıyorum şu anda ankarada.2.dönem yeniden kpss'ye dönüş yapcam:S:S:S böyle işte

kültigin

Aktif Üye
Üye
2000 TARİH mezunuyum,herkese merhaba.
Zekeriya Kitapçı hocamız sübaneke okutmuştu "siz bunu da bilmezsiniz" diyerek ciddi ciddi,hey gidi günler hey. 9 yıl olmuş vay be.TÜRK GENÇLİĞİNE TARİH ŞUURU KAZANDIRMAYA DEVAM.SELAMLAR