Selçuk Mezunları

melda 83

Yeni Üye
Üye
ben 2006 sosyal bilgiler 2.öğretim anlattığınız hocaların hepsi neyse de yaşar bedirhanın kitap inceleme dersinde çektiğim çileyi hiç unutamıyorum çok dua ettim arkasından ama ne yönde bir dua deste sunum için rastgele kaldırmıştı listeden ve ogün yapmayan biçok kişi olduğu halde listeden kalkanlar derstende kalmıştı bütünlemede geçip tekrar kitap hazırlatmıştııııı şimdikilerin allah yardımcısı olsun

68snn28

Yeni Üye
Üye
Selam alper hocam nasılsın.inşallah iyisindir.sınıf öğretmenliği mezunları olan yurt arkadaşlarından birisiyim.bir sınıf gerinizdekilerden.say bakalım kimler onlar.slm

cangul66

Aktif Üye
Üye
68snn28' Alıntı:
Selam alper hocam nasılsın.inşallah iyisindir.sınıf öğretmenliği mezunları olan yurt arkadaşlarından birisiyim.bir sınıf gerinizdekilerden.say bakalım kimler onlar.slm

Hocam bulmaca koysaydın yerine:) Şaka bi tarafa sizin yurtta bi kaç kez yemek yemişliğim var. O yurtta aklımda kalan en ilginç olay parasıyla kalmanıza rağmen yemeklerden sonra o yemeği veren kişinin 7 ceddi için dua etmenizdi:) Çok gülerdim o olaya sanki babalarının hayrına kalıyordunuz.