Recep İvedik Hakkında DüşünceLeriniz Nelerdir? :)

mustafa545

Çalışkan Üye
Üye

bence güzel bir film hayat zaten çok kötü

yekta.44

Yeni Üye
Üye

Recep İvedik filmi, Türk toplum yapısının ve bazı toplumsal değerlerinin ne denli aşındığını gösteren etkileyici bir örnektir.
Ben bir veliyim. Ancak üzülerek belirtmeliyim ki, okullarda bu film hakkında çocuklarımıza eğitimciler tarafından en ufak bir uyarı niteliği taşıyan bilgilendirme ve yol göstericilik yapılmamıştır. Eminim ki, eğitim camiasından bile bu filmin serisini izleyen binlerce örnek vardır.
Eğer bir toplumun, son yıllarda en çok izlediği filmlerin başında böyle bir film bulunuyorsa, yazık o topluma, çok yazık...

boraziko

Üye
Üye

seyrediyorsunuz, gülüyorsunuz hatta kahkaha atıyorsunuz sonra topluma kötü örnek oluyor, küfür var vs... ya arkadaşlar siz hangi memlekette yaşıyorsunuz. Bu memlekette hiç mi küfür yok, hiç mi argo yok... Biraz sokağa çıkıp halkın içine girerseniz, filmdekilerden alasını duyarsınız.

Üstelik neden filimlerde eğiticilik arıyorsunuz. Ne kadarda eğitime düşkün bir milletmişiz meğer. Eğitim arıyorsanız eğitici programlara bakalım.

Bu film izlenme rekorları kırdıysa halk bu filmde bir şeyler bulmuş. Belki de kendini buldu. Ne dersiniz? Her insanın bir İvedik yönü yok mu?

ayþe buse

Üye
Üye

ya aslında biraz terbiyesiz ama bence rolünü baya iyi yapıyor ve seyirciyi kendinden ayıramıyor buda filmin tutulmasını sağlıyor türklerin bazıları böyle küfürler kaba gibi davranışları sergilediği için yabancı gelmiyor(AMA BAZILARI ADINA KONUŞUYORUM)

malid03

Yeni Üye
Üye

boraziko' Alıntı:
seyrediyorsunuz, gülüyorsunuz hatta kahkaha atıyorsunuz sonra topluma kötü örnek oluyor, küfür var vs... ya arkadaşlar siz hangi memlekette yaşıyorsunuz. Bu memlekette hiç mi küfür yok, hiç mi argo yok... Biraz sokağa çıkıp halkın içine girerseniz, filmdekilerden alasını duyarsınız.

Üstelik neden filimlerde eğiticilik arıyorsunuz. Ne kadarda eğitime düşkün bir milletmişiz meğer. Eğitim arıyorsanız eğitici programlara bakalım.

Bu film izlenme rekorları kırdıysa halk bu filmde bir şeyler bulmuş. Belki de kendini buldu. Ne dersiniz? Her insanın bir İvedik yönü yok mu?