Recep İvedik Hakkında DüşünceLeriniz Nelerdir? :)

gbiçer

Yeni Üye
Üye

--------------------------------------------------------------------------------

biz komiğiii küfürle öğrenmedikk kemal sunallla güymeyi öğrendik !!!!!!!!!!!!!!!

furkankaya1995

Meşhur Osmanlı Arması
Üye

orhandemiral' Alıntı:
Recep İvedik toplumun aynasıdır.çevrenize bakın onlarca binlercesini görürsünüz.Ama yok İvedik ile Şahan Gökbakar'ı ve oyunculuğunu kıyaslarsınız o zaman da size eski Türk filmlerinin saçma ötesi "replikler"ini ve okul müsameresi tadındaki oyunculukları söylerim.Sonra da kalkıp Türk sineması için "Ahkâm "kesen sözde bugünün emekçi(!)sanatçılarına bir çift lafım olabilir.Bence bugün o büyük servetlere sahip dönemin pek çok popüler oyuncusunun o komik ve saçma filmleri çevirirken Türk halkından nasıl haketmeden kazanç elde ettiğini de sorgulamalı bence.Yani İvedik onların yanında çok basit kalır eleştiri için.

Evet çok haklısınız . Belki Recep İvedik'i eleştiriyoruz fakat birde çevremize baksak bir sürü İvedik görürüz.Bence önce kendimizi düzeltmeliyiz(Kendimizden kasıt halkımızdan bahsediyorum).Recep İvedik in yapılış amacı sadece para diye düşünüyorum..

losara123

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
www.pc-oyunblog.tr.gg

doğru diyorsunuz valla kemal sunalın filminde recep ivedikten daha çok güldüm hemde onun filminde küfür yoktu
mesela bi tanesinde evin altını kazıyorlardı sonra ev yıkıldı o filmde gülmekten yerlere yattım