performans görevi değerlendirme ölçeği ile ilgili bir sorunum var yardımınızı be

keçi

Üye
Üye
sevgili arkadaşlar performans görevi değerlendirme ölçeğini afiş,poster,harita,sunum görevleri için ayrı ayrı mı hazırlıyorsunuz,yoksa hepsi için aynı değerlendirme ölçeğini mi kullanıyorsunuz,lütfen yorum yapar msınız?

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
performans görevi değerlendirme ölçeği ile ilgili bir sorunum var yardımınızı be

müfettişler hepsi için ayrı ölçek istiyor. ben bu dönem tek ölçek yaptım. ama ikinci dönem ne yapacağım bilmiyorum. bizde herkese farklı ödev herkese farklı ölçek istediler.

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Ölçekleri sizin kendiniz belirlemeniz gerekiyor. Ancak ölçeklerin kriterlerini iyi belirleniz gerek. Örneğin model hazırlama veya harita hazırlama gibi bir ödevin ölçeğinde kapak, slogan ile ilgi bir kriter olmaması gerekir. Verdiğinzi ödevin değerlendirmenize yarayacak kriterleri vermeniz gerek.
Sonuçta çok farklı ödevleri tek bir ölçekle değerlendirmek biraz zor olacaktır. Bu durumda aynı tarz ödevlerden ama farklı konulardan vermek biraz daha uygun olabilir.