Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

sosyalcinet

Hayat güzeldir
Üye
OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi.

sayın karali 1. kısımda söylediğiniz. Osmangaziye nasihat ve Fransa kralına mektup kısmında haklılık payınız var. Ancak eğer dikkat ettiyseniz o çalışmada 3 ayrı noktada daha tereddüt var. Bizim bu çalışmadaki temel amacımız Osmanlı'nın büyüklüğüne ve bu büyüklüğünün sebebine vurgu yapmak olmuştur. Üstteki şeritte İncelik ve zerafet, alttaki şeritte ise Büyüklük vurgusu işlenmiştir. Tarihimizle ilgili herkes herşeyi yazıyor. Biz bir yerden tuttuk bunu çıkardık. Umarım eksiğiyle birlikte bir bozulma meydana getirmemişizdir.

2. kısımda orjinal dosya büyüklüğü 250 MB ancak photoshop ile çalışmadım daha çok Ulead Photo Impact x3 ile çalıştım. onun da formatı .ufo dur. Eğer Orjinal dosyayı hala istiyorsanız yine de verebilirim. 1 metreye 6 metre ebatında ben çıkardım yazılar çok net görünüyor. uzaktan da çok rahat okunuyor. 50 cmye 3 metre ebatında da yazılar yine görülebilmekte ve okunmada sorun olmamaktadır. İki tür de çıktı aldım. Problem yoktur. Avrupa brandaya da bastırdım harika bir çıktı veriyor.
6 metre olanını 120 liraya bastırdım en iyi kalitede bastırdım. Saygılar

ayþe cerit

Üye
Üye

emeğinize sağlık sayın hocam.geçen yıllarda da paylaşımlarınızdan çok faydalandım.sağolun.becerebilirsem bu çalışmadan da yararlanmak isterim.sağlık ve esenlikler..

suskunyurek

Üye
Üye

Selamlar hocam çalışma çok özenli ve çok güzel ancak indirdiğim dosyayı çıkartınca küçük olduğunda biraz hoşum agitmedi okulun koridoruna 1*6 m olarak basmak istiyorum. mümkünse orijinal dosyayı paylaşır mısınız? dosyanın boyutu indirmek açısından sorun değil :)

sosyal3

Çalışkan Üye
Üye

TEŞEKKÜRLER SAYGIDEĞER ÖĞRETMENİM..

sosyalcinet

Hayat güzeldir
Üye

suskunyurek' Alıntı:
Selamlar hocam çalışma çok özenli ve çok güzel ancak indirdiğim dosyayı çıkartınca küçük olduğunda biraz hoşum agitmedi okulun koridoruna 1*6 m olarak basmak istiyorum. mümkünse orijinal dosyayı paylaşır mısınız? dosyanın boyutu indirmek açısından sorun değil :)

Değerli hocam bu ekte sunulmuş olan dosyayı ben 1 metreye 6 metre en boy sabit bastırdım hiç bir şekilde bozulma olmadı. dosya ebatının küçük gibi göründüğüne aldanmayınız. en ufak yazılar bile çok net çıkıyor. Yeterki bunu basan reklamcı malzemeden çalmasın. Orjinal dosya 250 MB büyüklüğünde ancak fotoshop dosyası değil bu yüzden işinize yaramaz