Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

sosyalcinet

Hayat güzeldir
Üye
14322690_712032255639089_8200088943315885570_n.jpg

OSMANLI PADİŞAHLARI HİÇ BÖYLE ÇALIŞMA YAPILMADI. BU ÇALIŞMAYI ÖZEL OLARAK HAZIRLADIM ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE PROJE ÇALIŞMASIDIR. BUYURUN
ORJİNAL EBATLARDA BASTIRIRSANIZ. BİZİM OKULUMUZUN REKLAMI KABUL EDER BEN TEŞEKKÜR EDERİM. :)

ÇALIŞMA TAMAMEN ORJİNALDİR. 4 HAFTADA ANCA BİTİREBİLDİK. HİÇBİR YERDER ALINTI ÇALINTI DEĞİLDİR.
HİÇ BİR TİCARİ KAYGIM YOKTUR. SATILIK DEĞİLDİR. ÖĞRETMENLERİMİZE HEDİYEMDİR.
ORJİNAL BÜYÜKLÜĞÜ 16000X2600 EBATLARINDA
DOSYA BÜYÜKLÜĞÜ : 12 MB
DOSYALARI ŞİMDİ YENİLEDİM İKİ DOSYA DA TAMAMEN ORJİNAL EBATLARDA VE KISITLAMASIZDIR.. ALTTAKİ OKUL VE İSİM DEĞİŞTİRİLMEDİĞİ SÜRECE HİÇ BİR TELİF SIKINTISI YOKTUR AŞAĞIDAKİ LİNKTEN DOSYALARI İNDİREBİLİRSİNİZ.

BU ÇALIŞMANIN DEĞERİNİ BİLEN ANLAYAN ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMA HEDİYEMDİR.
ORJİNAL DOSYAYI DEĞİŞTİRMEMEK, AŞAĞIDA OKULUMUN VE İSMİMİN BULUNDUĞU YERİ SİLMEMEK KAYDIYLA HİÇ BİR TELİF HAKKI VE ÜCRETİ TALEP ETMİYORUM.
SINIF DUVARINA VEYA HER HANGİ BİR YERE 1 METREYE 6.20 EBATLARINDA HARİKA BİR SOSYAL BİLGİLER SINIFI OLABİLİR.

AYRICA KAVRAM HARİTASI OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ AŞAĞIDAKİ ÇALIŞMAYI DA KONTROL ETMENİZİ ÖNERİYORUM.

BU ÇALIŞMA DA HİÇ BİR YERDEN ALINTI VEYA ÇALINTI DEĞİLDİR. RİZE VALİSİNE KADAR GİTTİ. VALİMİZ ÜLKE GENELİNDE KULLANILMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI VE DEĞİŞİKLİKLERİ YAPMAMIZI TAVSİYE ETTİ VE EN SON HALİYLE TÜM SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİM İÇİN BU POSTERİ DE SİZLERE
TELİF SIKINTISI ÇEKMEMENİZ İÇİN TEK ŞART OKUL VE İSİMLERİNSİLİNMEMESİ ŞARTIYLA İSTEDİĞİNİZ EBATLARDA BASTIRABİLİR VE HER YERDE KULLANABİLİRSİNİZ.
14358815_712026562306325_2157700230451540884_n.jpg

BU ÇALIŞMANIN ORJİNAL BÜYÜKLÜĞÜ
4000X3000 DİR.

İlgi ve alakanız i için teşekkür ederim.
Büyük ebatta daha kaliteli görsel olması için kaliteyi yüksek tuttum bu yüzden dosya büyüklüğü yaklaşık 15 mb dir. iki çalışmamı da tek dosyada birleştirdim.. Kendi ilimde bu çalışmayı yaptığımda bunun kıymetini bilen birini bulamadım. Kıymetini bilen anlayanın elinde daha büyük bir anlamı olacağını düşünerek Tarihini seven ve anlayanlara bedava sunmayı tercih ettim. İstediğiniz ebat ve büyüklükte bastırabilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Orjinal bir çalışmadır. alıntı çalıntı değildir. . İ
En sağda okul ve ismi silmezseniz ayrıca sevinirim. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileklerimle .. Fatih'in İstanbul'u Fethi çalışmasını da hazırladığımda tekrar görüşmek dileğiyle

Eğer site yöneticisi arkadaşımız müsade ederse yeni çalışmalarımı da buraya sizlere yollamaya devam edeceğim..
Hüsamettin KAYMAKÇI
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Rize / Güneysu
[email protected]

.

Ekli dosyalar

• ataturkkronolojisi.zip
    2 MB · Görüntüleme: 6,377
  • osmanlipadisahlari.zip
    12.2 MB · Görüntüleme: 6,366
Moderatör tarafında düzenlendi:

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM

Hocam çalışmalarınız güzel gözüküyor. Elbette çalışmalarınızı burada paylaşabilirsiniz.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM

hocam yüksek kalitede bir çalıma yapmıssınız 12mb dosya boyutunu siteye ekleyeblirsiniz.mail atıyorum mumkunse ikisini de istiyorum.

sosyalcinet

Hayat güzeldir
Üye

zalatar' Alıntı:
hocam yüksek kalitede bir çalıma yapmıssınız 12mb dosya boyutunu siteye ekleyeblirsiniz.mail atıyorum mumkunse ikisini de istiyorum.
Orjinal dosyaları siteye yükleyebildim. İstediğiniz şekilde indirebilirsiniz.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

sosyalcinet' Alıntı:
Orjinal dosyaları siteye yükleyebildim. İstediğiniz şekilde indirebilirsiniz.
cok tesekkur ederiz hocam elinize sağlık emek vermissiniz