Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz?

• Evet uygulanmalıdır

Kullanılan: 626 51.6%
  • Hayır Uygulanmamalıdır.

Kullanılan: 588 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    1,214

kuantum

Üye
Üye

bence mantıksız, hiç bir açıklaması yok zaten. iyi okullardaki fosilleşmiş kadro zaten yüksek hizmetiçi puanlı öğretmenlerden oluşmakta merkezlerdeki iyi okullarda onlar yer değiştirir genç ve dinamik öğretmenlerde kenar mahalle ve köy okullarında kendilerini paralamaya devam ederler. ne değişebilir ki?

KURUMSOS

Üye
Üye

katılıyorum.bıktım artık kasabada çalışmaktan.yeter artık ya 8 senedir bi yere kıpırdayamıyorum.merkezler hep dolu.ne değişecek ki sürünen yine biz olacaz.o kasabadan çık gittiğimiz yer köy olursa şaşırmam.

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

Ben bu tasarıyı uygun buluyorum. Okul müdürleri gibi bazı öğretmenler de okulları kendi çiftliği sanıyor. "Ben bu okulda en uzun süre görev yapan öğretmenim, yeni gelen arkadaşlar yapsın" şeklinde cümleler kurabiliyorlar. Merkezde çalışacak bile olsalar başka okullarda çalışsınlar, okullarda sirkülasyon olsun. Öğretmenlerin bazıları, bazılarının saçını başını yolmak istemesin.. Maksat kavga çıkmasın yani :)

sosyal50sosyal

Yeni Üye
Üye

uygun buluyorum meslektaşlarımız bulundukları okulda uzun süre çalışınca okulun sahibi gibi davranıyorlar. tebdili mekanda ferahlık vardır