Nasıl Ders İşliyorsunuz?

buruska

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Kitaplar boş,Sınavlar dolu dolu hadi çocuklar dersaneye.amaç eğitimi özelleştirmektir.önce gözden düşürme(KİT'lerde olduğu gibi)sonra da "sattım gitti" 700 tl'ye patrona dalkavukuğa...

feylesof

Yeni Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Muhterem hocam endişen ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz bu mesleği gerçekten bilimsel ve mantıklı yöntemlerle icra etmeye gayret ediyoruz. Maalesef şartlar bizlere tavsiye edilen yöntemin dışında bazı çözümler bulmamızı gerektiriyor. Bu nedenle vicdanın rahat olsun Türkiye nin tamamında olmasa da büyük bir kısmında durum içler acısı. Herşeye rağmen elimizde bulunan en büyük hazinemize istenilen seviyede test çözmesini!!! öğretemesek de insan olabilme ve insanca kalıp insanca yaşabilmeyi telkin ve tavsiye edebiliriz. Haddimizi aşmışsak affedin iyi çalışmalar.... Muhterem hocam

sidar59

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

konular çok yoğun vakit az ders saati azzzz.lütfen syın yetkililer buna bi çözüm....
düz metni okumaya zaman yetmiyor,kaldıkibeyin fırtınası,etkinlik.....mümkün olmuyor....

atol

Yeni Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

ünite özetlerini oyurup kendiniz mi hazırlıyorsunuz?

SWEETGIRL

Aktif Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

her yerde sorun aynı galiba öğrenciler zaten dersimizi sevmiyor birde bu zorluk var

size katılıyorum hocam öğrenci sosyal bilgiler dersini sevmiyor ve bunu her dile getirdiklerinde ders anlatasım bile gelmiyor.Ben artık yazdırmıyorum.dEFTER KİTAPLARDAN ALDIRDIM öörencilere.Ben anlatıyorum genelde,öğrenci derse hazırlıklı gelmiyor.