Nasıl Ders İşliyorsunuz?

selinay2004

Üye
Üye
verilmesi gerekeni verip geçiyorum deshane mantığı gibi.yoksa kitabı okut not alsınlar yorum yapsınlar bunlar çok zahmetli!öğrenci ´hele istediğimiz öğrenci yok artık.ben matbaa lale devrinde gelmiş osmanlıya dediğimde öğretmenim niye o kadar geçikmiş diyen öğrenci çıkar ben de bu konuyla ilgili makalleleri getirip sonuca varırdık şimdi ben soruyor ben cevaplıyorum.manevi değerlerden bihaber gençlik yetişiyor.sarıkamış.çanakkale.sütçü imam diyorum onlar facete ya da cep tlflarında akılları.ne yapacağız?hadi bilgi verilir.ağlarsın anlatırken de karşındaki bakıp anlamlandıramııyorsa bunu.duygusallık hüzün kelimesini sadece karşı cins arkadaşlıkta kullanıyorsa...........

heaven

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

maalesef okulların fiziki durumları ve öğrencilerin hazırbulunuşluk seviyeleri uygun olmuyor. fakat biz hertürlü yeniliği kopya ettiğimiz için olduğu gibi alınan programlar ülkemizde uygulanınca komik durumlar çıkıyor ortaya ..

sumaya

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

KEŞKE KATILMASAYDIK BU SÖYLENENLERE GERÇEKTEN HARİKA BİR SİSTEM HERŞEY YOLUNDA MÜTİŞ ÖRENCİLER DİYE BİLSEYDİK AMA NE MÜMKÜN.HERŞEY DAHA KÖTÜYE GİDİYOR DAHA ÇIKMAZA SÜRÜKLENİYOR.Bİ DE OKUMAYACAK BİR SÜRÜ ÖĞRENCİYİ ZORUNLU EĞİTİM ADI ALTINDA OKULLARA DOLDURMAK OUYACAKLARINDA YOLUNA TAŞ KOYUYOR.İNANANIN SINIFI SUSTURMAYA ÇALIŞMAKTAN DERS İŞLEYEMİYORSUNUZ BURALARDA.DOĞUDA GÖREV YAPIYORUM.İÇLER ACISI.AYNI SINIFTA 99 ALAN VE 6ALAN ÖĞRENCİ YANYANA.TEK YAPABİLECEGİMİZ KENDİMİZİ DAHA ÇOK YIPRATMAK.ÇÜNKÜ ÖĞRETMENİZ.BİZDEN ÇIKACAK SAVCI HAKİM,ÖGRETMEN,DOKTOR,MÜHENDİS YADA HIRSIZ HAYDUT,SUÇLU.BİZ YETİŞTİRİRSEK YADA YETİŞTİREMEZSEK SONUÇ BÖYLE OLCAK ÇOK ÇALIŞALIM ARKADAŞLAR.

abuzn

Üye
Üye
Hasan Yüce ve Erkan İsanmaz hocalrımıza nasıl ulaşabiliriz .Hocalarım kaynaklardan bahsetmiş nasıl edinebiliriz bunları yardımcı olursanız seviniriz..

myrat

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Arkadaşlar unutmayın öğretmenlik fedakarlık mesleğidir.Şikayet yok yola devam böyle formlarda boş zaman harcamayın.Kızmayın arkadaşlar yazılan çizilenler ortak sorunlarımız bu problemler inş. kıyamet kopunca düzelecektir. ::)