Nasıl Ders İşliyorsunuz?

ardl

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

hem kendinizi sevdireceksiniz hem dersi yoksa anti sosyal bi ders işlersiniz herkese yazık olur .sinevizyon varsa kullanın ders sonunda komik videolar izletin yada dersle alakalı filmlerde olabilir.sinevizyon yoksa dersi kitaptan işleyin klavuz kitabını iyi lullanın not aldırırkende kendi notlarınız olsun onları yazdırın herkes mutlu olsun. yazdırmazsan havaya ders anlatırsın...

oarslan09

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

sayın hocam ilköğretimde amacımız ve sosyal bilgiler programının amacı sbs sınavına hazırlık değil iyi insan ve iyi vatandaş yetiştirmek bu yaparkende öğrencinin öğrenme sürecinde aktif olması öğretmenin de öğretimsel rehberlik yapması öngörülmüştür. bu nedenle sınav merkezli değil öğrenci merkezli yaklaşımı uygulayın. aynı zihniyet burada da var ama ben programın öngördüğünü uyguluyorum.

emin505

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

bizde sbs yada ders de önemli değil aslında müdür baş yardımcımız çocukları sınıfta tutun ders anlatmasanızda olur diyor .. eğitim sistemi gerçekten çok kötüye gidiyor .. çünkü disiplin anlayışında çok büyük eksiklikler var ...

seckowtr

öğreten olmanın huzuru
Üye
Web sitesi
koserenet.tk
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Ben Güneydoğunun büyükşehir adayı olan şehrinin en tarihi ilçelerinin birinde YİBO'da görevdeyim...

2saatlik planlamamda

1.ilk 25dk okuma ortalama 10-15 öğrenciye okuma çalışması 1-2 dakika arası kişi başına.
2.40dk öğrencilere resim ve sunu inleceletme ( ayrıntılı bahsetmeyeceğim ama genelde projeksiyon kullanımı)
3.Son 15 dk yazı calışması günlük rapor...

yýlmaz01

Üye
Üye
Nasıl Ders İşliyorsunuz?

6-7 LERDE İYİ KÖTÜ GİDİYORUZ DA 8 LERDE SIKINTI ÇOK. MÜFREDATA UYGUN GİTSEN BİR ŞEY ÖĞRENMİYORLAR. GERİ KALSAN OLMUYOR. HAYIRLISI BAKALIM NE ZAMAN DÜZELECEK...