Erkan Hocamıza Öneri

empusa55

Üye
Üye
Erkan Hocamıza Öneri

Gayet güzel hatta sevgili hocalarım ortak bir mail ağı oluştursak paylaşımcı olan hocalarımıza sesleniyorum il il yapacağımıza genel olarak bir öğretmenimize gönderelim oda genele yaysın veya ortak bir depo alanı oluşturalım.

[email protected] paylaşımcı olan tüm hocalarımın maillerini bekliyorum tabi karşılıklı olması temennisiyle.

kuantum

Üye
Üye
Erkan Hocamıza Öneri

güzel bir düşünce destek veriyorum ve arttırıyorum. aynı ilde görev yapan branş öğretmenleri keşke örgütlenip lokal veya dernek gibi bir çatı altında toplanabilseler, sadece belge, evrak, ders araç gereci dışında karşılıklı tanışıp yardımlaşıp örgütlenebilsek.

tuðba47

Yeni Üye
Üye
Erkan Hocamıza Öneri

çok güzel olurdu umarım gerçekleşir böyle bir çalışma.

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Biraz daha bekleyim farklı yorumları da görmek istiyorum. Ancak şu şekilde yapılabilir diye düşünüyorum. Yerel Forum Başlığı altında 7 Bölge katagorisi açıp bu kategorilere Bölgenin illleri alt bölüm olarak açılabilir.. Bu alt bölümde de o İle ait konular açılabilir. Ancak belge paylaşımı konusunda genel forum kullanılması herkesin yararlanması açısından daha iyi olur. Aranan belgeler daha kolay bulunur. Bu yerel forumda o İle ait özel bilgilendirmeler, tecrübe paylaşımı, organizyon oluşturma vb paylaşımlar yapılabilir.
Farklı düşüncesi olanlarda belirtirse bir çözüm buluruz.