Derslerim Nasıl Geçiyor?

ezgim169

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

Merhaba Arkadaşlar!
Derslerde konuları anlatırken hangi yöntem ve teknikleri kullanıyorsunuz?Net olarak birşeyler yazarsanız sevinirim.Örnek:Atatürk ve İletişim,Milli Mücadele Dönemi ünitelerinde konuları işlerken hangi yöntem ve teknikleri uygulamak gerekir? vs.... Şu ünitede şu teknik... şeklinde (bu şekilde sınırlandırmamız doğru olmasa da genel bir yaklaşım tespit etmeye çalışıyorum).Yardımcı olursanız sevinirim.Tecrübeli arkadaşlarla birlikte genç arkadaşlarımızın uygulamakta oldukları yeni yöntem ve tekniklerden de özellikle haberdar olmak isterim.
Şimdiden teşekkürler....

hiko

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

yuh ya kerdeşim siz ne yaptınız böyle 3 saatte nasıl bu kadar konuya değiniyorsunuz anlamadım hele yapılandırmacı yaklaşımda öğrenci merkezli sistemde helal olsun

glsnm_sosyal

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

ben ölçek hesaplamalarını gösterdim ama saat konusuna değinmedim kitapta yok diye. ciddi anlamda benimde zaman problemim var. çocuklara çalışarak gelin sizin için daha verimli olacak diyorum ama maalesef bizimkiler hiiç oralı olmuyo.bende önce anlatıyorum konuyu sonra da tahtaya yazıyorum kavramları falan.çalışma kitabına çoğu zaman süre kalmıyo...sosyal bilgiler gibi geniş alanlı bi ders 3 saatte olmuyor.işimiz çook zor :(

hümanist

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

arkadaşlar ben bu yıl yeni başladımbu internetten aldığım planlarla kitaptaki plan uyumlu değil ne yapmam gerekir

goþaf

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

BİRER ÖRNEKLE SAAT VE ÖLÇEK HESAPLAMALARINA YER VER DERS SAATİ ÇOK AZZ