1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

Derslerim Nasıl Geçiyor?

'Sosyal Bilgiler Öğretimi' forumunda bzgin tarafından 18 Kasım 2007 tarihinde açılan konu

1. bzgin

bzgin ıssız sosyalci :) Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ARKADAŞLAR YENİ MÜFREDATTA ESKİ KONULARA BENZER BİRÇOK KONU VAR FAKAT DAHA AZ AYRINTILI..ÖRNEĞİN HARİTALARIN DİLİ KONUSUNDA YEREL SAAT HESAPLAMALARINA GİRİYOR MUSUNUZ KONUYU ANLATIRKEN?KİTAPTA DEĞİNİLMEMİŞ OLDUĞU HALDE..

2. thelion

thelion Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    NASIL ANLATIYORSUNUZ??

GİRİLMESİ LAZIM TABİKİ GİRİYORUZ BİLİDİĞİM TANIDIGIM ARKADASLAR BU ŞEKİLDE DRS ANLATIYOR

3. kukrer_1

kukrer_1 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    NASIL ANLATIYORSUNUZ??

benim oldukça zamanı mı alıyo ama yinede konulara değinmeden geçemiyorum çünkü sbs ye yönelik testlerde bu tip sorular çıkıyor

4. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    2,306
    Ödül Puanları:
    113
    NASIL ANLATIYORSUNUZ??

Klavuz kitaptaki amaçlara ve konu anlatımlarına bakarsak girmemiz gerekiyor. Test kitaplarında ölçek hesaplamalır bile verilmiş. Ayrıca bahsedildiği gibi SBS sınavında da bir soru çıktı.
    Normal şartlarda bu konulara değinmediğim halde süre yetmedi birde ölçek hesaplamasına ve yerel saat hesaplmasına girersek sene sonu son iki üniteye bile giremeyiz gibi.
    Diğer arkadaşlar nasıl davranıyor burada belirtirse gelecek senelerde hata payımız azalır

5. erguvan

erguvan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nasıl Anlatıyorsunuz??

Zaman problemi var ama belirtilen konuları ben anlatıyorum çünkü sınavlarda soru çıkacak .

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş