ders kitapları

arman4990

Yeni Üye
Üye
yeni öğretim yılında sosyal bilgilerde tavsiye edebileceğiniz yayınlar neler olabilir

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Hocam bizim Arı Yayıncılıktan çıkardığımız konu anlatımı olan Akıllı Defterleri, kısa konu anlatımı etkinlik ve testten oluşan Atölyem serisini, 8. sınıflar için VAR İnkılap Tarihi Soru Bankasını tavsiye ederiz.
Ayrıca sosyalbigiler.biz olarak yeni çıkaracağımız etkinlik konu anlatımı soru bankası ve digital içeriklerden oluşan yeni kitabımızı öneririm. Bu kitabın son aşamasındayız. 5.6.7. ve 8. sınıf tüm kademelere çıkarıyoruz. Sanırım bu hafta tanıtımını yaparız.

fakulteli21

Üye
Üye
Merhabalar, yayınları geçen yıl kullanmış biri olarak ben de tavsiye ederim. Bir sorum olacak; yeni hazırlanan kitabınızdan dijital ortamda geçen yıl ki gibi yararlanabilecek miyiz?

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Merhabalar, yayınları geçen yıl kullanmış biri olarak ben de tavsiye ederim. Bir sorum olacak; yeni hazırlanan kitabınızdan dijital ortamda geçen yıl ki gibi yararlanabilecek miyiz?
teşekkürler hocam. Yeni hazırlanan ve daha da hazırlanacak ürünlerimiz ve eski tüm ürünlerimizin dijital içeriklerini ücretsiz kullanabileceksiniz.

arman4990

Yeni Üye
Üye
teşekkürler hocam. aslında 3 farklı yayın arıyorum. arı yayıncılık kullanacağım ancak diğer iki yayında karar veremedim